Hoofdsponsor

meulenberg_logo

Sponsor info

Bekijk sponsoren

Informatie voor sponsoren

SPONSOR VAN DE MAAND

Laatste nieuws

URMONDIA 1 - HAVANTIA 1 (1-1)

Urmondia trad op een prachtige zondagmiddag aan tegen Havantia…

RIMBURG 1 - URMONDIA 1 (4-0)

Na een trip, waar de familiespeurtocht niks bij is, komen we…

BESTUURSVERGADERING 28 MAART

U90 update John Bosch en Wil Triba zijn beide om en…

FAMILIESPEURTOCHT

Gepakt en gezakt waren ze aanwezig…..de speurneuzen van…

URMONDIA JEUGDTOERNOOI 2018

Het bestuur heeft besloten om ook dit jaar weer jeugdtoernooien…

Actueel programma

Programma senioren
15-04-2018
Tijd/uitslag Thuisploeg Gasten
2-1 Doenrade 1 Urmondia 1
2-6 Urmondia 3 Eijsden 4
4-2 Urmondia 4 OVCS 4
19-04-2018
Tijd/uitslag Thuisploeg Gasten
18.45 Urmondia 1 Haanrade 1
21-04-2018
Tijd/uitslag Thuisploeg Gasten
17.00 Jekerdal 2 Urmondia Vets
22-04-2018
Tijd/uitslag Thuisploeg Gasten
11.00 SVM 4 Urmondia 4
11.30 SV Brunssum 3 Urmondia 3
14.30 Urmondia 1 Jabeek 1
26-04-2018
Tijd/uitslag Thuisploeg Gasten
19.00 Urmondia 1 Abdissenbosch 1
29-04-2018
Tijd/uitslag Thuisploeg Gasten
14.30 Urmondia 1 Amstenrade 1
Jeugd
16-04-2018
Tijd/uitslag Thuisploeg Gasten
2-1 Obbicht/Armada JO15/1 UBC JO15-1
2-6 UBC JO13-1 DVO JO13-2
18-04-2018
Tijd/uitslag Thuisploeg Gasten
13-0 UBC JO10-1 Slekker Boys JO11-2
4-6 UBC JO11-1 Sittard JO11-1
21-04-2018
Tijd/uitslag Thuisploeg Gasten
09.00 Sittard JO7-1 UBC JO7-1
09.30 HBC JO13-2 UBC JO13-2
09.30 FC Ria JO8-1 UBC JO8-1
09.30 MBC JO13-2 UBC JO13-2
10.00 UBC JO9-2 Slekker Boys JO9-2
10.00 UBC JO11-2 GSV/Schimmert JO11-2
11.00 UBC JO9-1 Slekker Boys JO9-1
14.30 UBC JO19-1 Amstenrade JO19-1
15.00 Scharn JO17-3 UBC JO17-1

Verjaardagen leden Urmondia

19 april
|
Lars Govers

24 april
|
Henk Houben

29 april
|
Raf De Haan

29 april
|
Michal Przybylek

30 april
|
Richard Lemmens

30 april
|
Antoinette Cremers

1 mei
|
Wael Barmbo

2 mei
|
Harrie Govers

2 mei
|
Rob Janssen

JEUGDLEDEN………GRAAG SPOEDIG AANMELDEN VOOR VOETBALKAMP. LEVER AANMELDINGSFORMULIER IN !!!!