/
    • Toernooiwinnaars O-15 & O-13

      TOERNOOIWINAARS  STANDAARD- en RESERVETEAMS  O-15 & O-13
      MEISJES - C  MO-15 SINDS 2015, C-3 JEUGD (O-14/15)
      D-1 (7-tallen), D-2 (7-tallen), D-3 JEUGD O-13, D-4 JEUGD

    • Sponsors Jeugdtoernooi

      Onderstaande bedrijven sponsoren onze jeugdtoernooien.
      Daarvoor zijn wij ze zeer erkentelijk.

    • C-JEUGD O-15

      1980 ARMADA GREVENBICHT
      1981 SV LINDENHEUVEL
      1982 SV LINDENHEUVEL
      1983 SV LINDENHEUVEL
      1984 FORTUNA KÖLN DLD.
      1985 FORTUNA KÖLN DLD.
      1986 SWEYKHUIZER BOY’S
      1987 FV ESCHWEILER DLD.
      1988 QUICK’08 GELEEN
      1989 VIKTORIA THORR DLD.
      1990 DJK WESTWACHT’08 DLD.
      1991 DJK WESTWACHT’08 DLD.
      1992 SC SUSTEREN
      1993 DJK WESTWACHT’08 DLD.
      1994 ZWALUW VFC VUGHT
      1995 VV SITTARD
      1996 RKVVL MAASTRICHT
      1997 VV SITTARD
      1998 CHAPELTOWN FC ENG.
      1999 VV SITTARD
      2000 SV SCHARN MAASTRICHT
      2001 SV SCHARN MAASTRICHT
      2002 VV URMONDIA
      2003 SV SCHARN MAASTRICHT
      2004 DVS’03 LIMBURG
      2009 FC GELEEN ZUID
      2010 VV URMONDIA
      2011 VV URMONDIA
      2012 VV HEER
      2013 GROENE STER HEERLERHEIDE
      2014 GROENE STER HEERLERHEIDE
      2015 FC LINDENHEUVEL GELEEN
      2016 S.V. DE STER STEIN
      2017 SC IRENE TEGELEN
      2018 VV SCHARN MAASTRICHT
      2019 U.O.W.'02 LANDGRAAF

    • D-JEUGD O-13

      1980 SV LINDENHEUVEL
      1981 VV SITTARD
      1982 SV BERGHEIM’07 DLD.
      1983 VV SPAUBEEK
      1984 DE STER STEIN
      1985 DE STER STEIN
      1986 DE STER STEIN
      1987 VV SITTARD
      1988 KSV SWIFT’36 ROERMOND
      1989 VV SITTARD
      1990 SV BERGHEIM’07 DLD.
      1991 VV SITTARD
      1992 VV SITTARD
      1993 VV SITTARD
      1994 QUICK’08 GELEEN
      1995 VV SITTARD
      1996 RKBSV BRUNSSUM
      1997 RKBSV BRUNSSUM
      1998 SV SCHARN MAASTRICHT
      1999 CVV VRIENDENSCHAAR
      2000 ZWALUW VFC VUGHT
      2001 FC LINDENHEUVEL
      2002 VV SITTARD
      2003 DE STER STEIN
      2004 VFR BÜTTGEN DLD.
      2009 BERNARDUS H’WOUDE
      2010 RK ESV ELL
      2011 FC GELEEN ZUID
      2012 SV SIMPELVELD
      2013 BEKKERVELD HEERLEN
      2014 MS TALENTS HERZOGENRATH (D)
      2015 FC GELEEN ZUID GELEEN
      2016 VV VOERENDAAL
      2017 VV SCHARN MAASTRICHT
      2018 VV SCHARN MAASTRICHT
      2019 M.B.C.'13 MAASBRACHT












    • RESERVE-TEAMS SINDS 1989

      C-2  JEUGD  O-15

      1989 HASLOU ELSLOO
      1990 QUICK’08 GELEEN
      1991 KSV SWIFT’36 ROERMOND
      1992 VV SITTARD
      1993 SC SUSTEREN
      1994 VV DOENRADE
      1995 VV SITTARD
      1996 VV ROOSTEREN
      1997 KEV HEERLEN
      1998 RKDFC MERKELBEEK
      1999 EXC. VELDWEZELT BEL.
      2000 FC GELEEN ZUID
      2001 WVVZ EINDHOVEN
      2002 IVS BERG a/d MAAS
      2003 VV BUNDE
      2004 RKVVL/POLARIS M'TRICHT
      2010 NIET GESPEELD
      2011 RKVVL/POLARIS M'TRICHT
      2012 BLAU WEISS ALSDORF DLD
      2013 URMONDIA/IVS CO.
      2014 D.V.O. SITTARD
      2015 SC SUSTEREN
      2017 O.V.C.S. SITTARD
      2018 WELTANIA / BEKKERVELD HEERLEN
      2019 VV SCHARN MAASTRICHT

       

    • RESERVE-TEAMS SINDS 1989

      D-2  JEUGD  0-13

      1989 SC’07 ERKELENZ DLD.
      1990 EHC NORAD HOENSBROEK
      1991 VV URMONDIA
      1992 VV NEERBEEK
      1993 SV BUDEL
      1994 VV WAUBACH
      1995 KSV SWIFT’36 ROERMOND
      1996 RKVVL MAASTRICHT
      1997 VV SANDERBOUT SITTARD
      1998 SOLIHULL SCHOOL ENG.
      1999 SV VILT
      2000 SC SITTARDIA’80
      2001 VV NEERBEEK
      2002 TüS WICKRATH DLD.
      2003 S.V.E. EINIGHAUSEN
      2004 HASLOU ELSLOO
      2010 SHH HERTEN
      2011 DE STER STEIN
      2012 GROENE STER HEERLEN
      2013 SINT ODILIËNBERG
      2014 OLYMPIA SCHINVELD
      2015 S.H.H. HERTEN
      2016 SV HASLOU ELSLOO
      2017 SV HEER MAASTRICHT
      2018 S.N.A. / CONVENTUS'03 MONTFORT
      2019 DE LEEUW BRUNSSUM

    • RESERVE-TEAMS SINDS 1994

      MEISJES- C (MO-15)

      2016 U.O.W.'02 LANDGRAAF

      C-3  JEUGD  (O-14/15

      2000 W.V.V.Z. EINDHOVEN
      2001 SV LAAR WEERT
      2002 VV SITTARD
      2012 SV BEKKERVELD HEERLEN
      2013 GROENE STER HEERLERHEIDE
      2014 K.F.C. HEVER (B)
      2019 O.V.C.S. OPHOVEN SITTARD

      D-1 (7-tallen)

      1994 BERNARDUS H’WOUDE
      1995 SPORTFR. HÖRN DLD.
      1996 BERNARDUS H’WOUDE
      1997 VV ROOSTEREN
      1998 FV ESCHWEILER DLD.
      1999 VV URMONDIA
      2000 VV URMONDIA
      2001 SOLIHULL SCHOOL ENG.
      2002 TüS WICKRATH DLD.
      2003 BERNARDUS H’WOUDE
      2004 IVS/URMONDIA COMB.

      D-2 (7-tallen)

      1996 VV ROOSTEREN
      1997 HAVANTIA MEERS
      2000 ARMADA WÜRSELEN DLD.
      2001 RKGSV GERWEN

      D-3  JEUGD  O-13

      2000 JABEEK / DOENRADE CO.
      2001 W.V.V.Z. EINDHOVEN
      2002 I.V.S. BERG a/d MAAS
      2011 DE LEEUW BRUNSSUM
      2012 C.S. MECHELEN a/d MAAS (B)
      2013 URMONDIA / I.V.S. COMB.
      2014 URMONDIA
      2015 IVS / URMONDIA
      2019 VV BORN BORN

      D-4 JEUGD

      2002 G.V.C.G GUTTECOVEN

    rfwbs-slide