/
    • OPROEP VOOR HULP BIJ JEUGDTOERNOOI EN BIJ DE WEKELIJKSE TRAININGEN VAN ONZE JONGSTE JEUGD

      Beste Urmondianen, UBC’ers, ouders en supporters.
      Onderstaand vinden jullie de data betreffende de jeugdtoernooien die Urmondia, al voor de 42ste keer,  gaat organiseren.
      Noteer alvast de data zodat jullie e.e.a. al kunnen afstemmen met jullie persoonlijke agenda.

      Onderaan staat een link om het formulier te downloaden waarop alle mogelijkheden staan aangegeven om vóór, tijdens en na het toernooi te kunnen helpen. Wij rekenen op jullie aller steun.

      De datums:

      Zaterdag 27 augustus:
      Toernooi voor JO17 / 16 elftallen
      Zondag 28 augustus:
      Toernooi voor JO19 en MO20 elftallen
      Zaterdag 3 september:
      Toernooi voor JO15 / JO14;  MO17 en MO15 elftallen
      Zondag 4 september:
      Toernooi voor JO13 en MO13 elftallen
      Zondag 11 september:
      Toernooi voor MO13 – JO12 en JO11 achttallen
      Toernooi voor JO10 – JO09 en JO08 zestallen.
      Zaterdag 22 oktober:
      Toernooi voor JO07 en JO06 viertallen.
       
      Ook staan er weer toernooien voor de dames en heren 35+ op het programma t.w.

      Vrijdag 9 september:
      Toernooi voor zeventallen Heren 35+
      Vrijdag 16 september:
      Toernooi voor Dames zeventallen

    • Klik op de afbeelding hiernaast om het formulier te downloaden !

    • Uitslagen

      DatumWedstrijdUitslagDetails
      2 okt.Urmondia 2 - RKUVC 21 - 1
      25 sep.St Joost 1 - Urmondia 11 - 2
      25 sep.Spaubeek 3 - Urmondia 23 - 1
      23 sep.Urmondia VR18+1 - De Ster VR18+11 - 2
      23 sep.Neerbeek RKVV VR18+1 - Urmondia VR18+15 - 0
      23 sep.Urmondia VR18+1 - Caesar VR18+10 - 3
      23 sep.HBC'09 VR18+1 - Urmondia VR18+10 - 0
    • Programma

      DatumWedstrijdAccommodatieDetails
      9 okt. 11:00Urmondia 2 - Neerbeek RKVV 3Sportpark Molenpark
      9 okt. 14:30Urmondia 1 - SVE 1Sportpark Molenpark
      14 okt. 19:30Urmondia VR18+1 - De Ster VR18+1Sportpark 't Hetjen
      14 okt. 19:30IVS 35+1 - Urmondia 35+1Sportpark De Krao
      14 okt. 19:50Caesar VR18+1 - Urmondia VR18+1Sportpark 't Hetjen
      14 okt. 20:00Urmondia 35+1 - S.V. Argo 35+1Sportpark De Krao
      14 okt. 20:10Urmondia VR18+1 - Neerbeek RKVV VR18+1Sportpark 't Hetjen
      14 okt. 20:30RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 35+1 - Urmondia 35+1Sportpark De Krao
      14 okt. 20:50HBC'09 VR18+1 - Urmondia VR18+1Sportpark 't Hetjen
      14 okt. 21:00Urmondia 35+1 - Sittard 35+2Sportpark De Krao
      16 okt. 11:00Scharn 5 - Urmondia 2Sportpark Molenpark
      16 okt. 14:30RKAVC 1 - Urmondia 1Sportpark De Sprunck
    rfwbs-slide