programma

Programma

DatumMatchTijd/resultatenGround
IVS 1 — Urmondia 1
SJO UBC JO8-1 — RKFC Lindenheuvel - Heidebloem Comb. JO8-1
ST GSV’28/Schimmert JO12-1 — SJO UBC JO12-1
SJO UBC JO19-1 — ST RKSVB/Voerdendaal JO19-1
Sittard JO17-1 — SJO UBC JO17-1
Sportclub Susteren — Urmondia 3
Urmondia 1 — Neerbeek RKVV 1
SJO UBC JO17-1 — FC Maasgouw JO17-2
SJO UBC JO15-1 — SV Hulsberg JO15-1
FC Geleen-Zuid JO8-1 — SJO UBC JO8-1
Sporting Sittard’13 JO9-1 — SJO UBC JO9-1
SJO UBC JO11-1 — EHC/Heuts JO11-1
SJO UBC JO7-1 — OVCS JO7-1
Scharn JO13-3 — SJO UBC JO13-1
Sittard JO12-1 — SJO UBC JO12-1
SHH JO17-4 — SJO UBC JO17-2
SJO UBC JO19-1 — SJO Krijtland JO 19-1
Urmondia Vets — Catsop Vets
Scharn 4 — Urmondia 4
OVCS 3 — Urmondia 2
Urmondia 3 — MBC'13 2
SJO UBC JO13-1 — SJO BMR/SNC'14 JO13-1
Haslou JO15-2 — SJO UBC JO15-1
SJO UBC JO17-2 — Amstenrade JO17-2
Urmondia Vets — De Ster Vets
Sittard 3 — Urmondia 2
Stevensweert 1 — Urmondia 3
SJO UBC JO17-2 — ST RKESV/VV GKC / RKHVC JO17-2
Amstenrade 1 — Urmondia 1
SJO UBC JO19-1 — ST RKSVB/Voerendaal JO19-1
Amstenrade JO11-1G — SJO UBC JO11-1
DVO JO8-2 — SJO UBC JO8-1
Sittard JO7-1/JO7-2 — SJO UBC JO7-1
SJO UBC JO10-1 — DVO JO10-2
SJO UBC JO9-1 — Schinveld/Arx ICT JO9-1
SJO UBC JO12-1 — Sporting Sittard'13 JO12-1
De Ster JO15-1 — SJO UBC JO15-1
De Ster JO13-2G — SJO UBC JO13-1
SV Hulsberg JO19-1 — SJO UBC JO19-1
OVCS Vets — Urmondia Vets
Urmondia 2 — DVO 4
Urmondia 4 — Caesar 5
SNA 1 — Urmondia 3
Urmondia 1 — Armada 1
Urmondia 1 — Geulsche Boys 1
De Ster JO9-2 — SJO UBC JO9-1
SJO UBC JO13-1 — Berg'28 JO13-1
SJO UBC JO11-1 — De Leeuw JO11-2
SJO UBC JO8-1 — Neerbeek RKVV JO8-1
SJO UBC JO7-1 — DVO JO7-1/JO7-2G
ST Voerendaal/RKSVB JO12-1 — SJO UBC JO12-1
Sittard JO10-1 — SJO UBC JO10-1
SJO UBC JO15-1 — RKUVC JO15-1
SJO UBC JO19-1 — VV ALFA SPORT JO19-1
LHC 2 Vets — Urmondia Vets
Caesar 4 — Urmondia 2
Urmondia 3 — Linne 4
RKASV 3 — Urmondia 4
Conventus’03 1 — Urmondia 1
SJO UBC JO11-1 — SJO DMJ16 JO11-1G
SJO UBC JO15-1 — Neerbeek RKVV JO15-1
Urmondia 1 — IVS 1
Urmondia Vets — Jekerdal 2 Vets
Susterse Boys 1 — Urmondia 1
Urmondia 1 — Susterse Boys 1
SVC 2000 4 — Urmondia 3
Urmondia 4 — RKASV 3
Armada 1 — Urmondia 1
Sittard JO8-1 — SJO UBC JO8-1
ST Obbicht/Armada JO7-1/JO7-2 — SJO UBC JO7-1
Roosteren JO9-1 — SJO UBC JO9-1
SJO UBC JO10-1 — Veritas JO10-1
SJO UBC JO15-1 — RKVVL/Polaris JO15-3
Urmondia Vets — Keer Vets
Urmondia 2 — FC Geleen-Zuid 3
Urmondia 4 — DBSV 4
FC RIA 2 — Urmondia 3
Urmondia 1 — Conventus'03 1
SJO UBC JO10-1 — FC Geleen-Zuid JO10-3
Caesar JO13-2 — SJO UBC JO13-1
SJO UBC JO13-1 — RKVV Neerbeek JO13-1G
SJO UBC JO11-1 — Schinveld/Arx ICT JO11-1G
ST Conventus’03/SNA JO10-2G — SJO UBC JO10-1
SJO UBC JO9-1 — ST Armada/Obbicht JO9-2
RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. JO8-1 — SJO UBC JO8-1
SJO UBC JO7-1 — Sportclub Susteren JO7-1/JO7-2
UOW’02 JO12-2 — SJO UBC JO12-1
Spaubeek JO15-1 — SJO UBC JO15-1
SJO UBC JO19-1 — Haslou JO19-1
SJO DMJ16 JO17-1 — SJO UBC JO17-1
Willem I 4 — Urmondia 4
Urmondia 3 — RIOS'31 2
NEC’92/vloerenboulevard 1 — Urmondia 1
SJO UBC JO17-1 — VV Born JO17-3
Slekker Boys JO9-1G — SJO UBC JO9-1
Slekker Boys JO7-1G — SJO UBC JO7-1
SJO UBC JO8-1 — FC Geleen-Zuid JO8-1
RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. JO11-1 — SJO UBC JO11-1
SCG JO13-1 — SJO UBC JO13-1
SJO UBC JO12-1 — RKUVC JO12-1
SJO UBC JO15-1 — ST Schimmert/GSV'28 JO15-2
St RKSV Minor/Wijnandia JO17-2 — SJO UBC JO17-2
Leonidas – W JO19-1 — SJO UBC JO19-1
Urmondia Vets — Sc. Leeuwen Vets
Slekker Boys 3 — Urmondia 3
Urmondia 2 — Neerbeek RKVV 3
Urmondia 4 — vv SCM 6
Urmondia 1 — I.B.C.'03 1
SJO UBC JO13-1 — Geulsche Boys JO13-1G
ST Armada/Obbicht JO10-1 — SJO UBC JO10-1
SJO UBC JO17-1 — FC RIA JO17-1
SJO UBC JO17-2 — F.C. Roerdalen JO17-2
SJO UBC JO7-1 — FC RIA JO7-1/JO7-2
SJO UBC JO11-1 — FC Geleen-Zuid JO11-2
SJO UBC JO19-1 — ST RKASV/Geusselt Sport JO19-1
SHH JO17-2 — SJO UBC JO17-1
Slekker Boys Vets — Urmondia Vets
GSV’28 3 — Urmondia 2
Bunde 3 — Urmondia 4
Urmondia 3 — SCV 2000 4
SVM 1 — Urmondia 1
Heer JO19-1 — SJO UBC JO19-1
SJO UBC JO7-1 — VV Zwentibold JO7-1/JO7-2
SJO UBC JO10-1 — Sporting Sittard'13 JO10-1
VV ALFA SPORT JO15-2 — SJO UBC JO15-1
SJO DMJ16 JO12-1 — SJO UBC JO12-1
SJO UBC JO17-1 — VV Born JO17-2
Urmondia 4 — Haslou 5
Roosteren 2 — Urmondia 3
Urmondia 2 — Spaubeek 3
Urmondia 2 — Armada 2
DVO JO17-3 — SJO UBC JO17-2
Urmondia 4 — Heer 5