/
    • Toernooiwinnaars O-19 & O-17

      TOERNOOIWINAARS  STANDAARD-TEAMS  SINDS 1980
      RESERVE-TEAMS SINDS 1989
      MEISJES - B  MO-17 SINDS 2015

    • Sponsors Jeugdtoernooi

      Onderstaande bedrijven sponsoren onze jeugdtoernooien.
      Daarvoor zijn wij ze zeer erkentelijk.

    • A-JEUGD O-19

      1980 FC LINDENHEUVEL GELEEN
      1981 FC LINDENHEUVEL GELEEN
      1982 BEDBURGER BSV DLD.
      1983 BLAU WEISS KÖLN DLD.
      1984 FV ESCHWEILER
      1985 BEDBURGER BSV DLD.
      1986 DE STER STEIN
      1987 SVM MUNSTERGELEEN
      1988 FC LINDENHEUVEL GELEEN
      1989 BEKKERVELD HEERLEN
      1990 DE STER STEIN
      1991 TSV TIGLIEJA TEGELEN
      1992 E.V.V. ECHT
      1993 SV SCHARN MAASTRICHT
      1994 R.K.B.S.V. BRUNSSUM
      1995 D.V.O. SITTARD
      1996 R.K.V.C.L. MAASTRICHT
      1997 DE STER STEIN
      1998 R.K.O.N.S. SCHAESBERG
      1999 H.V.V. HELMOND
      2000 FC LINDENHEUVEL GELEEN
      2001 SV EILENDORF DLD.
      2002 ROOD WIT'62 HELMOND
      2003 S.V.N. NIEUWENHAGEN
      2004 D.V.O. SITTARD
      2009 NIET GESPEELD
      2010 GSV'28 / SPAUBEEK Comb.
      2011 FC GELEEN ZUID
      2012 GROENE STER HEERLEN
      2013 S.V.N. LANDGRAAF
      2014 E.V.V. / SINT JOOST Comb.
      2015 SV HEER MAASTRICHT
      2016 FC LINDENHEUVEL/HEIDEBLOEM GELEEN
      2017 VV SCHARN MAASTRICHT
      2018 CAESAR BEEK
      2019 U.D.I.'19 UDEN

    • B-JEUGD O-17

      1980 QUICK'08 GELEEN
      1981 HEERLEN SPORT
      1982 VV SITTARD
      1983 FV ESCHWEILER DLD.
      1984 FC LINDENHEUVEL GELEEN
      1985 BEDBURGER BSV DLD.
      1986 SV RAPID MAASTRICHT
      1987 HASLOU ELSLOO
      1988 SV BERGHEIM'07 DLD.
      1989 DJK WESTWACHT'08 AACHEN DLD.
      1990 FC LINDENHEUVEL GELEEN
      1991 DJK WESTWACHT'08 AACHEN DLD.
      1992 SV SCHARN MAASTRICHT
      1993 DJK WESTWACHT'08 AACHEN DLD.
      1994 QUICK'08 GELEEN
      1995 VV SITTARD
      1996 ASKERN SPA FC ENG.
      1997 VV SITTARD
      1998 KVC ORANJE KERKRADE
      1999 SV SCHARN MAASTRICHT
      2000 SV EILENDORF DLD.
      2001 S.V.N. NIEUWENHAGEN
      2002 SV SCHARN MAASTRICHT
      2003 FC GELEEN ZUID
      2004 SV SCHARN MAASTRICHT
      2009 FC GELEEN ZUID
      2010 H.B.S.V. BLERICK-HOUT
      2011 FC GELEEN ZUID
      2012 GIVE & GAIN AMSTERDAM
      2013 SV SCHARN MAASTRICHT
      2014 GIVE & GAIN AMSTERDAM
      2015 DE LEEUW BRUNSSUM
      2016 GROENE STER HEERLEN
      2017 SC SUSTEREN
      2018 BRABANTIA EINDHOVEN
      2019 SV HASLOU ELSLOO












    • RESERVE-TEAMS SINDS 1989

      A-JEUGD O-19

      1989 VV BAVOS BAKEL
      1997 VV ROOSTEREN
      2002 SVE EINIGHAUSEN
      2012 HEIDEBLOEM GELEEN
      2017 DE LEEUW BRUNSSUM

    • RESERVE-TEAMS SINDS 1989

      B-JEUGD O-17

      1989 VIKTORIA THORR DLD.
      1991 VV HOLTUM
      1992 SV HASLOU ELSLOO
      1995 EHC-NORAD HOENSBROEK
      1996 SVM MUNSTERGELEEN
      1997 FC HOENSBROEK
      1998 SV RAPID MAASTRICHT
      1999 FC GELEEN ZUID
      2000 VV LANGENBERG BRUNSSUM
      2001 VV SCHARN MAASTRICHT
      2002 VV URMONDIA
      2011 CS MECHELEN a/d MAAS BEL.
      2012 FC GELEEN ZUID
      2012 CS MECHELEN a/d MAAS BEL.
      2013 E.V.V. ECHT
      2014 DE LEEUW BRUNSSUM
      2015 SC JEKERDAL
      2017 BSV LIMBURGIA BRUNSSUM
      2018 VV SPAUBEEK
      2019 U.B.C. URMOND / BERG a/d MAAS

    • MEISJES - B MO-17 SINDS 2015

      2015 VFR TÜDDERN DLD.
      2018 GROENE STER HEERLEN
      2019 FORTUNA'54 SITTARD / GELEEN

    rfwbs-slide