/
    • TOERNOOIWINNAARS JEUGD ONDER 12 t/m ONDER 6

      E- en F-jeugd
      Reserve teams
      Bambino's

    • Sponsors Jeugdtoernooi

      Onderstaande bedrijven sponsoren onze jeugdtoernooien.
      Daarvoor zijn wij ze zeer erkentelijk.

    • E-JEUGD O-11

      1980 DE STER STEIN
      1981 VV SITTARD
      1982 DE STER STEIN
      1983 HEERLEN SPORT
      1984 SC’07 ERKELENZ DLD.
      1985 VV SITTARD
      1986 QUICK’08 GELEEN
      1987 RIOS’31 PEY-ECHT
      1988 IVS BERG a/d MAAS
      1989 DJK WESTWACHT’08 DLD.
      1990 DJK WESTWACHT’08 DLD.
      1991 VV SITTARD
      1992 DJK WESTWACHT’08 DLD.
      1993 VV SITTARD
      1994 BERNARDUS H’WOUDE
      1995 RKVVL MAASTRICHT
      1996 JULIANA KONINGSBOSCH
      1997 UNION SCHAFHAUSEN DLD.
      1998 WVVZ EINDHOVEN
      1999 WVVZ EINDHOVEN
      2000 VV BOXTEL
      2001 WVVZ EINDHOVEN
      2002 TONGELRE EINDHOVEN
      2003 DJK RASPO BRAND DLD.
      2004 WVVZ EINDHOVEN
      2009 SC SUSTEREN
      2010 DE LEEUW BRUNSSUM
      2011 E.S.V. ELL
      2012 NIET GESPEELD
      2013 SC SUSTEREN
      2014 S.V. BLERICK
      2015 S.V. BLERICK
      2016 D.V.O. SITTARD
      2017 VS MELIANI VEGHEL
      2018 KVK WELLEN BELGIË
      2019 DE LEEUW BRUNSSUM
      2021 VV SCHARN  MAASTRICHT

    • F-2 JEUGD O-09

      1980 NIET GESPEELD
      1981 VV SITTARD / OVCS
      1982 SPORTCLUB’25 BOCHOLTZ
      1983 FV OBERAUSEM DLD.
      1984 SV LINDENHEUVEL
      1985 SV SCHARN MAASTRICHT
      1986 SC’07 ERKELENZ / URMONDIA
      1987 URMONDIA/DE STER/ERKELENZ
      1988 DE STER STEIN
      1989 DJK WESTWACHT’80 DLD.
      1990 QUICK’08 GELEEN
      1991 QUICK’08 GELEEN
      1992 BERNARDUS HAZERSWOUDE
      1993 RKVVL MAASTRICHT
      1994 RKHSV MAASTRICHT
      1995 SV SCHARN MAASTRICHT
      1996 DE STER STEIN
      1997 FV ESCHWEILER DLD.
      1998 FV ESCHWEILER DLD.
      1999 TEUTONIA WEIDEN DLD.
      2000 RKVVL MAASTRICHT
      2001 SC HELMONDIA
      2002 WVVZ EINDHOVEN
      2003 URMONDIA URMOND
      2004 WVVZ EINDHOVEN
      2009 BERNARDUS HAZERSWOUDE
      2010 DVO SITTARD
      2011 FC GELEEN ZUID
      2012 FC GELEEN ZUID
      2013 EENDRACHT MAASMECHELEN
      2014 FC GELEEN ZUID
      2015 SV BEKKERVELD HEERLEN
      2016 FC GELEEN ZUID
      2017 DE LEEUW BRUNSSUM
      2018 DE STER STEIN
      2019 DE LEEUW BRUNSSUM
      2021 S.H.H.  HERTEN

      F-JEUGD ONDER 08

      2018 VFR BÜTTGEN DLD
      2019 FC KERKRADE WEST
      2021 DE LEEUW  BRUNSSUM














    • Reserve-teams E-2 JEUGD O-11

      1986 VV SITTARD
      1988 DE STER STEIN
      1989 TSV THEOLE TIEL
      1990 QUICK’08 GELEEN
      1991 DVO SITTARD
      1992 HEIDEBLOEM GELEEN
      1993 SV VILT
      1994 SV VILT
      1995 VV VOERENDAAL
      1996 VV SITTARD
      1997 VV ROOSTEREN
      1998 RKVVL MAASTRICHT
      1999 BSV LIMBURGIA BRUNSSUM
      2000 FC GELEEN ZUID
      2001 RKVVL/POLARIS MAASTRICHT
      2002 RKVVL/POLARIS MAASTRICHT
      2003 DE STER STEIN
      2004 VV SCHARN MAASTRICHT
      2009 VV BEKKERVELD
      2010 VV SCHAESBERG
      2011 SINT ODILIËNBERG
      2012 NIEL SK BEL.
      2013 E.V.V. ECHT
      2014 HASLOU ELSLOO
      2015 FC GELEEN ZUID
      2016 DE LEEUW BRUNSSUM
      2017 SJO U.B.C. URMOND / BERG a/d MAAS
      2018 VV HEER MAASTRICHT
      2021 DE LEEUW  BRUNSSUM

    • Reserve-teams F-2 JEUGD O-09

      1986 HASLOU ELSLOO
      1987 VV NEERBEEK
      1989 SC’07 ERKELENZ DLD.
      1990 SC’07 ERKELENZ DLD.
      1991 IASON VALKENBURG
      1992 PASSART HOENSBROEK
      1993 SV KLUIS GELEEN
      1994 BERNARDUS HAZERSWOUDE
      1995 SV SCHARN MAASTRICHT
      1996 VV WAUBACH
      1997 VV HOLTUM
      1998 WVVZ EINDHOVEN
      1999 HEIDEBLOEM GELEEN
      2000 SV ROLAND MILLICH DLD
      2001 SV ROLAND MILLICH DLD
      2002 WVVZ EINDHOVEN
      2003 S.V.E. EINIGHAUSEN
      2004 FC GELEEN ZUID
      2009 WVVZ EINDHOVEN
      2010 DTV LÖVENICH
      2011 FC GELEEN ZUID
      2012 D.V.O. SITTARD
      2013 FC GELEEN ZUID
      2014 M.B.C.'13 MAASBRACHT
      2015 SPORTING HEERLEN
      2016 VV HULSBERG
      2017 ALFA SPORT OIRSBEEK / SCHINNEN

    • BAMBINO'S

      F-BAMBINO-1 O-07

      1999 TEUTONIA WEIDEN DLD.
      2001 DJK RASPO BRAND DLD.
      2000 DJK RASPO BRAND DLD.
      2002 DJK RASPO BRAND DLD.
      2003 VV URMONDIA
      2004 SC JEKERDAL MAASTRICHT
      2009 R.K.H.B.S. HEERLEN
      2010 C.S. MECHELEN a/d MAAS BEL.
      2011 H.B.C.'09 HOLTUM/BUCHTEN
      2012 D.V.O. SITTARD
      2013 DE STER STEIN
      2014 DJK RASPO BRAND DLD.
      2015 D.V.O. SITTARD
      2016 DJK RASPO BRAND DLD.
      2017 DJK RASPO BRAND DLD.
      2018 HASLOU ELSLOO
      2019 SV ARGO OBBICHT/GREVENBICHT

      F-BAMBINO-2 O-07

      2010 DJK RASPO BRAND DLD.
      2011 SV'17 KOHLSCHEID DLD.
      2012 D.V.O. SITTARD
      2013 B.S.V. LIMBURGIA BRUNSSUM
      2014 FC LINDENHEUVEL GELEEN
      2015 VFR BÜTTGEN DLD.
      2016 V.V. BORN
      2017 DE STER STEIN
      2018 CAESAR BEEK
      2019 VV SITTARD

      F-BAMBINO-3 O-07

      2013 HAVANTIA MEERS
      2015 H.B.C.'09 HOLTUM / BUCHTEN
      2015 RASPO BRAND; BRAND DLD
      2015 D.V.O. SITTARD
      2015 DE STER; STEIN

      F-BAMBINO-4 O-07

      2013 VFR BÜTTGEN DLD.

    • E-3 JEUGD O-11

      1990 VV BUDEL
      1991 VV SITTARD
      1992 VV SPAUBEEK
      1993 VV BORN
      1994 RKVVL MAASTRICHT
      1995 SV VILT
      1996 FC GELEEN ZUID
      1997 VV BUCHTEN
      1998 VV SITTARD
      1999 WVVZ EINDHOVEN
      2000 TIVOLI EINDHOVEN
      2001 BRABANTIA EINDHOVEN
      2002 RKVVL/POLARIS M’TRICHT
      2003 DE STER STEIN
      2004 RKVVL/POLARIS M'TRICHT
      2010 KSV HORN
      2011 CS MECHELEN a/d MAAS BEL.
      2012 VV WODAN WOENSEL
      2013 BEKKERVELD HEERLEN
      2015 S.H.H. HERTEN
      2016 S.H.H. HERTEN

    • E-4 JEUGD O-11 & E-5 JEUGD 0-11

      1992 QUICK’08 GELEEN
      1996 DE LEEUW BRUNSSUM
      1997 SV SCHARN MAASTRICHT
      1999 RKVVL MAASTRICHT
      2000 SOLIHULL SCHOOL ENG.
      2001 RKVVL / POLARIS MAASTRICHT
      2002 WVVZ EINDHOVEN
      2003 FC GELEEN ZUID
      2011 SC SUSTEREN
      2013 NIEL SK BELGIË

      E-5 JEUGD 0-11

      2001 TIVOLI EINDHOVEN
      2002 WVVZ EINDHOVEN

    • F-3 & F4 JEUGD O-09 EN JEUGD O-08

      1991 SIBBE/VILT COMBINATIE
      1993 VV ROOSTEREN
      1994 SV VILT
      1995 ARMADA GREVENBICHT
      1996 SV SCHARN MAASTRICHT
      1997 RKVVL MAASTRICHT
      1998 HAVANTIA MEERS
      1999 HASLOU ELSLOO
      2000 WVVZ EINDHOVEN
      2001 DJK RASPO BRAND DLD.
      2002 DJK RASPO BRAND DLD.
      2003 FC GELEEN ZUID
      2011 VFR BÜTTGEN DLD.
      2012 CS MECHELEN a/d MAAS BEL.
      2013 VV D.B.S. EINDHOVEN
      2014 VV D.B.S. EINDHOVEN
      2015 DE LEEUW BRUNSSUM
      2016 I.V.S. / URMONDIA URMOND / BERG

      F-4 JEUGD O-09

      1996 FC LINDENHEUVEL
      1997 FC GELEEN ZUID
      2001 RKGSV GERWEN
      2002 SV SCHARN MAASTRICHT
      2012 CS MECHELEN a/d MAAS BEL.
      2013 FC GELEEN ZUID
      2014 VfR BÜTTGEN (D)

      JEUGD O-08 LAGER

      2018 DE STER STEIN

       

    • JEUGD ONDER 12

      2018 U.B.C. URMOND-BERG a/d MAAS
      2019 U.B.C. URMOND-BERG a/d MAAS
      2021 FC KERKRADE WEST

    • JEUGD ONDER 12 LAGER

      2019  FC GELEEN ZUID
      2021  S.V.M.  MUNSTERGELEEN

    • JEUGD ONDER 10

      2018 VV SCHARN MAASTRICHT
      2019 UNITAS'59 EINDHOVEN
      2021 CAESAR  BEEK

    • JEUGD ONDER 10 LAGER

      2019 FC KERKRADE WEST
      2021 FC GELEEN ZUID

    rfwbs-slide