/
    • PROGRAMMA DAMES 7X7 OEFENTOERNOOITOERNOOI VV URMONDIA

    • VRIJDAG 17 SEPTEMBER  2021

       

       

      Poule A

      Poule B

      URMONDIA

      SV ARGO

      DE STER 2

      DE STER 1

      CAESAR/IVS 2

      CAESAR/IVS 1

      VOERENDAAL

      S.V.M.

       

       

       

       

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 20 MINUTEN

       

      19:30

      -

      19:50

      veld 1

      URMONDIA

      -

      VOERENDAAL

       

       

       

       

      veld 2

      DE STER 2

      -

      CAESAR/IVS 2

       

       

       

       

      veld 3

      SV ARGO

      -

      S.V.M.

       

       

       

       

      veld 4

      DE STER 1

      -

      CAESAR/IVS 1

       

      20:00

      -

      20:20

      veld 1

      URMONDIA

      -

      CAESAR/IVS 2

       

       

       

       

      veld 2

      VOERENDAAL

      -

      DE STER 2

       

       

       

       

      veld 3

      SV ARGO

      -

      CAESAR/IVS 1

       

       

       

       

      veld 4

      S.V.M.

      -

      DE STER 1

       

      20:30

      -

      20:50

      veld 1

      URMONDIA

      -

      DE STER 2

       

       

       

       

      veld 2

      CAESAR/IVS 2

      -

      VOERENDAAL

       

       

       

       

      veld 3

      SV ARGO

      -

      DE STER 1

       

       

       

       

      veld 4

      CAESAR/IVS 1

      -

      S.V.M.

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

                             

      “FINALE”  WEDSTRIJDEN

       

      21:10

      -

      21:30

      veld 1

      1ste  poule A

      -

      1ste poule B

       

       

       

       

      veld 2

      2de  poule A

      -

      2de  poule B

       

       

       

       

      veld 3

      3de  poule A

      -

      3de poule B

       

       

       

       

      veld 4

      4de  poule A

      -

      4de  poule B    

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      Ofschoon het een oefentoernooi betreft willen we de winnaar toch belonen met een herinnerings-trofee enkele consumptiebonnen voor de nrs. 1 t/m 3

    rfwbs-slide