/
    • PROGRAMMA JO07 JO06 TOERNOOIEN VV URMONDIA

       ZATERDAG 14 OKTOBER 2023

       

      Poule A

      Poule B

      FC LANDGRAAF 1

           HASLOU 2

      SP. HEERLEN  

           SJO U.B.C. 2

      S.V.M.E.

           VFR BÜTTGEN

      SV ARGO 1

           MINOR 2

      OLYMPIA SCHINVELD

           BEKKERVELD 4

       

       

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 13  MINUTEN

       

      13:00

      -

      13:13

      veld 1

      FC LANDGRAAF 1

          -

      SP. HEERLEN  

       

       

       

       

      veld 2

      S.V.M.E.

      -

      SV ARGO 1

       

       

       

       

      veld 3

      HASLOU 2

      -

      SJO U.B.C. 2

       

      13:20

      -

      13:33

      veld 1

      OL. SCHINVELD

      -

      FC LANDGRAAF 1

       

       

       

       

      veld 2

      VFR BÜTTGEN

      -

      MINOR 2

       

       

       

       

      veld 3

      BEKKERVELD 4

      -

      HASLOU 2

       

      13:40

      -

      13:53

      veld 1

      SV ARGO 1

      -

      OL.SCHINVELD

       

       

       

       

      veld 2

      SP. HEERLEN  

      -

      S.V.M.E.

       

       

       

       

      veld 3

      SJO U.B.C. 2

      -

      VFR BÜTTGEN

       

      14:00

      -

      14:13

      veld 1

      SP. HEERLEN  

      -

      SV ARGO 1

       

       

       

       

      veld 2

      FC LANDGRAAF 1

      -

      S.V.M.E.

       

       

       

       

      veld 3

      MINOR 2

      -

      BEKKERVELD 4

       

      14:20

      -

      14:33

      veld 1

      HASLOU 2

      -

      VFR BÜTTGEN

       

       

       

       

      veld 2

      SJO U.B.C. 2

      -

      MINOR 2

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      14:40

      -

      14:53

      veld 1

      S.V.M.E.

      -

      OL.SCHINVELD

       

       

       

       

      veld 2

      VFR BÜTTGEN

      -

      BEKKERVELD 4

       

       

       

       

      veld 3

      SV ARGO 1

      -

      FC LANDGRAAF 1

       

      15:00

      -

      15:13

      veld 1

      OL.SCHINVELD

      -

      SP. HEERLEN  

       

       

       

       

      veld 2

      BEKKERVELD 4

      -

      SJO U.B.C. 2

       

       

       

       

      veld 3

      MINOR 2

      -

      HASLOU 2

       

       

       

       

       

       

       

       

                               

       

      FINALEWEDSTRIJDEN JO07 / 06 TOERNOOI 2023

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 15  MINUTEN

       

       

      15 :25

      -

      15 :40

      veld 3

      5e poule A

      -

      5e poule B

      pl. 5

       

       

       

      veld 1

      4e poule A

      -

      3e poule A

      pl. 3 + 4

       

       

       

      veld 2

      4e poule B

      -

      3e poule B

      pl. 3 + 4

      15 :45

      -

      16 :00

      veld 3

      1e poule A

      -

      2e poule A

      pl. 1 + 2

       

       

       

      veld 1

      2e poule B

      -

      1e poule B

      pl, 1 + 2

       

       

       

      *** AANSLUITEND Prijsuitreiking  alle teams ***

       

    rfwbs-slide