/
    • PROGRAMMA JO09 TOERNOOIEN VV URMONDIA ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023

      Poule A

      Poule B

      DE STER

           VV BORN

      S.H.H. 1

           LINDENH’BLOEM

      CAESAR

           S.H.H.  4

      SV ARGO

           HASLOU

      SC SUSTEREN

           SANDERBOUT

       

       

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 12  MINUTEN

       

      09:00

      -

      09:12

      veld 5

      DE STER

          -

      S.H.H. 1

       

       

       

       

      veld 6

      CAESAR

      -

      SV ARGO

       

       

       

       

      veld 7

      VV BORN

      -

      LINDENH’BLOEM

       

      09:15

      -

      09:27

      veld 5

      SC SUSTEREN

      -

      DE STER

       

       

       

       

      veld 6

      S.H.H.  4

      -

      HASLOU

       

       

       

       

      veld 7

      SANDERBOUT

      -

      VV BORN

       

      09:30

      -

      09:42

      veld 5

      SV ARGO

      -

      SC SUSTEREN

       

       

       

       

      veld 6

      S.H.H. 1

      -

      CAESAR

       

       

       

       

      veld 7

      LINDENH’BLOEM

      -

      S.H.H.  4

       

      09:45

      -

      09:57

      veld 5

      S.H.H. 1

      -

      SV ARGO

       

       

       

       

      veld 6

      DE STER

      -

      CAESAR

       

       

       

       

      veld 7

      HASLOU

      -

      SANDERBOUT

       

      10:00

      -

      10:12

      veld 5

      VV BORN

      -

      S.H.H.  4

       

       

       

       

      veld 6

      LINDENH’BLOEM

      -

      HASLOU

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      10:15

      -

      10:27

      veld 5

      CAESAR

      -

      SC SUSTEREN

       

       

       

       

      veld 6

      S.H.H.  4

      -

      SANDERBOUT

       

       

       

       

      veld 7

      SV ARGO

      -

      DE STER

       

      10:30

      -

      10:42

      veld 5

      SC SUSTEREN

      -

      S.H.H. 1

       

       

       

       

      veld 6

      SANDERBOUT

      -

      LINDENH’BLOEM

       

       

       

       

      veld 7

      HASLOU

      -

      VV BORN

       

       

       

       

       

       

       

       

                               

       

      FINALEWEDSTRIJDEN JO09 TOERNOOI 2023

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 15  MINUTEN

       

       

      11 :05

      -

      11 :20

      veld 7

      5e poule A

      -

      5e poule B

      plaats 5

       

       

       

      veld 5

      4e poule A

      -

      4e poule B

      plaats 4

       

       

       

      veld 6

      3e poule A

      -

      3e poule B

      plaats 3

      11 :25

      -

      11 :40

      veld 7

      2e poule A

      -

      2e poule B

      plaats 2

       

       

       

      veld 5

      1e poule A

      -

      1e poule B

      plaats 1

       

       

       

      *** AANSLUITEND Prijsuitreiking  alle teams ***

       

    rfwbs-slide