/
    • PROGRAMMA JO10 TOERNOOI VV URMONDIA : ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023

      Poule A

      Poule B

      DE STER 1  

      TUS MOITZFELD

      S.V.M.

      LINDENH./ HEIDEBL.

      NEERBEEK

      SJO U.B.C.

      SC SUSTEREN

      DE STER 2

       

       

       

       

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 12  MINUTEN

       

      09.15

      -

      09.27

      veld 1

      DE STER 1  

      -

      S.V.M.

       

       

       

       

      veld 2

      NEERBEEK

      -

      SC SUSTEREN

       

       

       

       

      veld 3

      TUS MOITZFELD

      -

      LINDENH./ HEIDEBL.

       

       

       

       

      veld 4

      SJO U.B.C.

      -

      DE STER 2

       

      09.45

      -

      09.57

      veld 1

      DE STER 1  

      -

      NEERBEEK

       

       

       

       

      veld 2

      S.V.M.

      -

      SC SUSTEREN

       

       

       

       

      veld 3

      TUS MOITZFELD

      -

      SJO U.B.C.

       

       

       

       

      veld 4

      LINDENH./ HEIDEBL.

      -

      DE STER 2

       

      10.15

      -

      10.27

      veld 1

      SC SUSTEREN

      -

      DE STER 1  

       

       

       

       

      veld 2

      S.V.M.

      -

      NEERBEEK

       

       

       

       

      veld 3

      DE STER 2

      -

      TUS MOITZFELD

       

       

       

       

      Veld 4

      LINDENH./ HEIDEBL.

      -

      SJO U.B.C.

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

                             

      FINALEWEDSTRIJDEN O10  TOERNOOI 2022

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 15  MINUTEN

       

      10:50

      -

      11:05

      veld 3

      3e poule A

      -

      4e poule B

      a

       

       

       

      veld 4

      4e poule A

      -

      3e poule B

      b

       

       

       

      veld 1

      1e poule A

      -

      2e poule B

      c

       

       

       

      veld 2

      2e poule A

      -

      1e poule B

      d

      11.25

      -

      11.40

      veld 3

      verliezer a

      -

      verliezer b

      7 en 8

       

       

       

      veld 4

      winnaar a

      -

      winnaar b

      5 en 6

       

       

       

      veld 1

      verliezer c

      -

      verliezer d

      3 en 4

       

       

       

      veld 2

      winnaar c

      -

      winnaar d

      1 en 2

       

       

       

      *** CA. 12.00 uur Prijsuitreiking nummers 1 tot en met 8 ***

    rfwbs-slide