/
    • PROGRAMMA JO11 TOERNOOIEN VV URMONDIA ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023

      Poule A

      Poule B

      DE STER

           ORANJE BLAUW’15

      U.O.W.’02

           LINDENH.BLOEM

      VV HELDEN

           SV ARGO

      FC EINDHOVEN

           NEERBEEK

      SJO U.B.C.

           SJO HEUVELLAND

       

       

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 15  MINUTEN

       

      14:00

      -

      14:15

      veld 1

      DE STER

          -

      U.O.W.’02

       

       

       

       

      veld 2

      VV HELDEN

      -

      FC EINDHOVEN

       

       

       

       

      veld 3

      ORANJE BLAUW’15

      -

      LINDENH.BLOEM

       

      14:20

      -

      14:35

      veld 1

      SJO U.B.C.

      -

      DE STER

       

       

       

       

      veld 2

      SV ARGO

      -

      NEERBEEK

       

       

       

       

      veld 3

      SJO HEUVELLAND

      -

      ORANJE BLAUW’15

       

      14:40

      -

      14:55

      veld 1

      FC EINDHOVEN

      -

      SJO U.B.C.

       

       

       

       

      veld 2

      U.O.W.’02

      -

      VV HELDEN

       

       

       

       

      veld 3

      LINDENH.BLOEM

      -

      SV ARGO

       

      15:00

      -

      15:15

      veld 1

      U.O.W.’02

      -

      FC EINDHOVEN

       

       

       

       

      veld 2

      DE STER

      -

      VV HELDEN

       

       

       

       

      veld 3

      NEERBEEK

      -

      SJO HEUVELLAND

       

      15:20

      -

      15:35

      veld 1

      ORANJE BLAUW’15

      -

      SV ARGO

       

       

       

       

      veld 2

      LINDENH.BLOEM

      -

      NEERBEEK

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      15:40

      -

      15:55

      veld 1

      VV HELDEN

      -

      SJO U.B.C.

       

       

       

       

      veld 2

      SV ARGO

      -

      SJO HEUVELLAND

       

       

       

       

      veld 3

      FC EINDHOVEN

      -

      DE STER

       

      16:00

      -

      16:15

      veld 1

      SJO U.B.C.

      -

      U.O.W.’02

       

       

       

       

      veld 2

      SJO HEUVELLAND

      -

      LINDENH.BLOEM

       

       

       

       

      veld 3

      NEERBEEK

      -

      ORANJE BLAUW’15

       

       

       

       

       

       

       

       

                               

       

      FINALEWEDSTRIJDEN JO11 TOERNOOI 2023

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 15  MINUTEN

       

       

      16 :25

      -

      16 :40

      veld 3

      5e poule A

      -

      5e poule B

      plaats 5

       

       

       

      veld 1

      4e poule A

      -

      4e poule B

      plaats 4

       

       

       

      veld 2

      3e poule A

      -

      3e poule B

      plaats 3

      16 :45

      -

      17 :00

      veld 3

      2e poule A

      -

      2e poule B

      plaats 2

       

       

       

      veld 1

      1e poule A

      -

      1e poule B

      plaats 1

       

       

       

      *** AANSLUITEND Prijsuitreiking  alle teams ***

       

    rfwbs-slide