/
    • PROGRAMMA JO12 TOERNOOIEN VV URMONDIA ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023

      Poule A

      Poule B

      SCHARN

      DE STER 3

      FC GELEEN Z. 1

      FC GELEEN Z. 3

      FC ROERDALEN

      LINDENH’BLOEM

      FC LANDGRAAF

      SC SUSTEREN 3

       

       

       

       

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 15 MINUTEN

       

      14:00

      -

      14:15

      veld 4

      SCHARN

      -

      FC GELEEN Z. 1

       

       

       

       

      veld 5

      FC ROERDALEN

      -

      FC LANDGRAAF

       

      14:20

      -

      14:35

      veld 4

      DE STER 3

      -

      FC GELEEN Z. 3

       

       

       

       

      veld 5

      LINDENH’BLOEM

      -

      SC SUSTEREN 3

       

      14:40

      -

      14:55

      veld 4

      SCHARN

      -

      FC ROERDALEN

       

       

       

       

      veld 5

      FC GELEEN Z. 1

      -

      FC LANDGRAAF

       

      15:00

      -

      15:15

      veld 4

      DE STER 3

      -

      LINDENH’BLOEM

       

       

       

       

      veld 5

      FC GELEEN Z. 3

      -

      SC SUSTEREN 3

       

      15:20

      -

      15:35

      veld 4

      FC LANDGRAAF

      -

      SCHARN

       

       

       

       

      veld 5

      FC GELEEN Z. 1

      -

      FC ROERDALEN

       

      15:40

      -

      15:55

      veld 4

      SC SUSTEREN 3

      -

      DE STER 3

       

       

       

       

      Veld 5

      FC GELEEN Z. 3

      -

      LINDENH’BLOEM

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

                             

      FINALEWEDSTRIJDEN JO12  TOERNOOI 2023

       

      16:05

      -

      16:20

      veld 6

      3e poule A

      -

      4e poule B

      a

       

       

       

      veld 4

      4e poule A

      -

      3e poule B

      b

       

       

       

      veld 5

      1e poule A

      -

      2e poule B

      c

      16:25

       

      16:40

      veld 6

      2e poule A

      -

      1e poule B

      d

       

       

       

      veld 4

      verliezer a

      -

      verliezer b

      7 en 8

       

       

       

      veld 5

      winnaar a

      -

      winnaar b

      5 en 6

      16:45

      -

      17:00

      veld 6

      verliezer c

      -

      verliezer d

      3 en 4

       

       

       

      veld 4

      winnaar c

      -

      winnaar d

      1 en 2

       

       

       

      *** AANSLUITEND Prijsuitreiking ALLE TEAMS ***

    rfwbs-slide