/
    • PROGRAMMA JO13 TOERNOOI VV URMONDIA : ZONDAG 27 AUGUSTUS 2023

      Poule A

      Poule B

      DE LEEUW 2

           SCHARN

      SJO U.B.C.

           DE LEEUW 1

      HBC’09 / SUSTEREN

           VV ACHT

      NEERBEEK

           FC KERKRADE W.

      SJO KRIJTLAND

           DE STER

       

       

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 15 MINUTEN

       

      09:30

      -

      09:45

      veld 1

      DE LEEUW 2

          -

      SJO U.B.C.

       

       

       

       

      veld 2

      HBC’09/ SUSTEREN

      -

      NEERBEEK

       

       

       

       

      veld 3

      SCHARN

      -

      DE LEEUW 1

       

      09:50

      -

      10:05

      veld 1

      SJO KRIJTLAND

      -

      DE LEEUW 2

       

       

       

       

      veld 2

      VV ACHT

      -

      FC KERKRADE W.

       

       

       

       

      veld 3

      DE STER

      -

      SCHARN

       

      10:10

      -

      10:25

      veld 1

      NEERBEEK

      -

      SJO KRIJTLAND

       

       

       

       

      veld 2

      SJO U.B.C.

      -

      HBC’09 / SUSTEREN

       

       

       

       

      veld 3

      DE LEEUW 1

      -

      VV ACHT

       

      10:30

      -

      10:45

      veld 1

      SJO U.B.C.

      -

      NEERBEEK

       

       

       

       

      veld 2

      DE LEEUW 2

      -

      HBC’09 / SUSTEREN

       

       

       

       

      veld 3

      FC KERKRADE W.

      -

      DE STER

       

      10:50

      -

      11:05

      veld 1

      SCHARN

      -

      VV ACHT

       

       

       

       

      veld 2

      DE LEEUW 1

      -

      FC KERKRADE W.

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      11:10

      -

      11:25

      veld 1

      HBC’09/ SUSTEREN

      -

      SJO KRIJTLAND

       

       

       

       

      veld 2

      VV ACHT

      -

      DE STER

       

       

       

       

      veld 3

      NEERBEEK

      -

      DE LEEUW 2

       

      11:30

      -

      11:45

      veld 1

      SJO KRIJTLAND

      -

      SJO U.B.C.

       

       

       

       

      veld 2

      DE STER

      -

      DE LEEUW 1

       

       

       

       

      veld 3

      FC KERKRADE W.

      -

      SCHARN

       

       

       

       

       

       

       

       

                               

       

      FINALEWEDSTRIJDEN JO13 TOERNOOI 2023

       

       

      11 :55

      -

      12 :10

      veld 3

      5e poule A

      -

      5e poule B

      9 en 10

       

       

       

      veld 1

      4e poule A

      -

      4e poule B

      7 en 8

       

       

       

      veld 2

      3e poule A

      -

      3e poule B

      5 en 6

      12 :15

      -

      12 :30

      veld 1

      2e poule A

      -

      2e poule B

      3 en 4

       

       

       

      veld 2

      1e poule A

      -

      1e poule B

      1 en 2

       

       

       

      *** AANSLUITEND Prijsuitreiking nummers 1 tot en met 10 ***

       

    rfwbs-slide