/
    • PROGRAMMA JO14 TOERNOOI VV URMONDIA : ZONDAG 27 AUGUSTUS 2023

      Poule A

      Poule B

      SANDERBOUT

      O.V.C.S.

      BRUHEZE MEISJES

      SC SUSTEREN

      SJO U.B.C.

      S.V.M.

      EINTRACHT ALSDORF

      D.V.O.

       

       

       

       

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 15 MINUTEN

       

      14:00

      -

      14:15

      veld 1

      SANDERBOUT

      -

      BRUHEZE MEISJES

       

       

       

       

      veld 2

      SJO U.B.C.

      -

      EINTR. ALSDORF

       

      14:20

      -

      14:35

      veld 1

      O.V.C.S.

      -

      SC SUSTEREN

       

       

       

       

      veld 2

      S.V.M.

      -

      D.V.O.

       

      14:40

      -

      14:55

      veld 1

      SANDERBOUT

      -

      SJO U.B.C.

       

       

       

       

      veld 2

      BRUHEZE MEISJES

      -

      EINTR. ALSDORF

       

      15:00

      -

      15:15

      veld 1

      O.V.C.S.

      -

      S.V.M.

       

       

       

       

      veld 2

      SC SUSTEREN

      -

      D.V.O.

       

      15:20

      -

      15:35

      veld 1

      EINTR. ALSDORF

      -

      SANDERBOUT

       

       

       

       

      veld 2

      BRUHEZE MEISJES

      -

      SJO U.B.C.

       

      15:40

      -

      15:55

      veld 1

      D.V.O.

      -

      O.V.C.S.

       

       

       

       

      veld 2

      SC SUSTEREN

      -

      S.V.M.

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

                             

      FINALEWEDSTRIJDEN JO14  TOERNOOI 2023

       

      16:05

      -

      16:20

      veld 3

      3e poule A

      -

      4e poule B

      a

       

       

       

      veld 1

      4e poule A

      -

      3e poule B

      b

       

       

       

      veld 2

      1e poule A

      -

      2e poule B

      c

      16:40

      -

      16:55

      veld 2

      2e poule A

      -

      1e poule B

      d

       

       

       

      veld 1

      verliezer a

      -

      verliezer b

      7 en 8

       

       

       

      veld 3

      winnaar a

      -

      winnaar b

      5 en 6

      17:00

      -

      17:15

      veld 1

      verliezer c

      -

      verliezer d

      3 en 4

       

       

       

      veld 2

      winnaar c

      -

      winnaar d

      1 en 2

       

       

       

      *** AANSLUITEND Prijsuitreiking nummers 1 tot en met 8 ***

    rfwbs-slide