/
    • PROGRAMMA JO16 & JO17 TOERNOOIEN VV URMONDIA ZATERDAG 26 AUGUSTUS 2023

      JO17 

      JO16

      SCHARN 4

           DE STER

      BREVENDIA

           FC KERKRADE W.

      D.V.O. 2

           AMSTENRADE

      E.V.V.

           SCHAESBERG

      GROENE STER

           BORN

      OL. SCHINVELD

           ROOSTEREN

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 15  MINUTEN

       

      14.00

      -

      14:15

      veld 1

      GROENE STER

          -

      OL. SCHINVELD

       

       

       

      veld 2

      SCHARN 4

      -

      BREVENDIA

       

       

       

      veld 3

      E.V.V.

      -

      D.V.O. 2

      14.20

      -

      14:35

      veld 1

      BORN

      -

      ROOSTEREN

       

       

       

      veld 2

      DE STER

      -

      FC KERKRADE W.

       

       

       

      veld 3

      SCHAESBERG

      -

      AMSTENRADE

      14:40

      -

      14:55

      veld 1

      GROENE STER

      -

      BREVENDIA

       

       

       

      veld 2

      OL. SCHINVELD

      -

      E.V.V.

       

       

       

      veld 3

      D.V.O. 2

      -

      SCHARN 4

      15.00

      -

      15:15

      veld 1

      BORN

      -

      FC KERKRADE W.

       

       

       

      veld 2

      ROOSTEREN

      -

      SCHAESBERG

       

       

       

      veld 3

      AMSTENRADE

      -

      DE STER

      15.20

      -

      15:35

      veld 1

      BREVENDIA

      -

      OL. SCHINVELD

       

       

       

      veld 2

      D.V.O.

      -

      GROENE STER

       

       

       

      veld 3

      SCHARN 4

      -

      E.V.V.

      15.40

      -

      15:55

      veld 1

      FC KERKRADE W.

      -

      ROOSTEREN

       

       

       

      veld 2

      AMSTENRADE

      -

      BORN

       

       

       

      veld 3

      DE STER

      -

      SCHAESBERG

      16:00

      -

      16:15

      veld 1

      OL. SCHINVELD

      -

      D.V.O. 2

       

       

       

      veld 2

      BREVENDIA

      -

      E.V.V.

       

       

       

      veld 3

      GROENE STER

      -

      SCHARN 4

      16.20

      -

      16:35

      veld 1

      ROOSTEREN

      -

      AMSTENRADE

       

       

       

      veld 2

      FC KERKRADE W.

      -

      SCHAESBERG

       

       

       

      veld 3

      BORN

      -

      DE STER

      16.40

      -

      16:55

      veld 1

      BREVENDIA

      -

      D.V.O. 2

       

       

       

      veld 2

      SCHARN 4

      -

      OL. SCHINVELD

       

       

       

      veld 3

      E.V.V.

      -

      GROENE STER

      17.00

      -

      17:15

      veld 1

      FC KERKRADE W.

      -

      AMSTENRADE

       

       

       

      veld 2

      DE STER

      -

      ROOSTEREN

       

       

       

      veld 3

      SCHAESBERG

      -

      BORN

       

       

      ***AANSLUITEND  PRIJSUITREIKING  1 t/m 6:    JO16 & JO17 ***

    rfwbs-slide