/
    •  

      PROGRAMMA  JO19  TOERNOOI VV URMONDIA  ZONDAG 28 AUGUSTUS 2022

       

      LAGER TOERNOOI  1/2 Comp.

      HOGER TOERNOOI  ½ comp.

      SLEKKER BOYS

           U.O.W.’02

      LEONIDAS-W

           EIJSDEN

      DE LEEUW 2

           DE LEEUW 1

      SJO U.B.C.

           D.V.O.

      AMSTENRADE

           MAASTRICHT WEST

      WALRAM

           VV HELDEN

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 20 MINUTEN

       

      13.00

      -

      13.20

      veld 1

      AMSTENRADE

          -

      WALRAM

       

       

       

      veld 2

      SLEKKER BOYS

      -

      LEONIDAS-W

       

       

       

      veld 3

      SJO U.B.C.

      -

      DE LEEUW 2

      13.25

      -

      13.45

      veld 1

      MAASTRICHT WEST

      -

      VV HELDEN

       

       

       

      veld 2

      U.O.W.’02

      -

      EIJSDEN

       

       

       

      veld 3

      D.V.O.

      -

      DE LEEUW 1

      13.50

      -

      14.10

      veld 1

      AMSTENRADE

      -

      LEONIDAS-W

       

       

       

      veld 2

      WALRAM

      -

      SJO U.B.C.

       

       

       

      veld 3

      DE LEEUW 2

      -

      SLEKKER BOYS

      14:15

      -

      14.35

      veld 1

      MAASTRICHT WEST

      -

      EIJSDEN

       

       

       

      veld 2

      VV HELDEN

      -

      D.V.O.

       

       

       

      veld 3

      DE LEEUW 1

      -

      U.O.W.’02

      14.40

      -

      15.00

      veld 1

      LEONIDAS-W

      -

      WALRAM

       

       

       

      veld 2

      DE LEEUW 2

      -

      AMSTENRADE

       

       

       

      veld 2

      SLEKKER BOYS

      -

      SJO U.B.C.

      15.05

      -

      15.25

      veld 1

      EIJSDEN

      -

      VV HELDEN

       

       

       

      veld 2

      DE LEEUW 1

      -

      MAASTRICHT WEST

       

       

       

      veld 3

      U.O.W.’02

      -

      D.V.O.

      15.30

      -

      15.50

      veld 1

      WALRAM

      -

      DE LEEUW 2

       

       

       

      veld 2

      LEONIDAS-W

      -

      SJO U.B.C.

       

       

       

      veld 3

      AMSTENRADE

      -

      SLEKKER BOYS

      15.55

      -

      16.15

      veld 1

      VV HELDEN

      -

      DE LEEUW 1

       

       

       

      veld 2

      EIJSDEN

      -

      D.V.O.

       

       

       

      veld 3

      MAASTRICHT WEST

      -

      U.O.W.’02

      16.20

      -

      16.40

      veld 1

      LEONIDAS-W

      -

      DE LEEUW 2

       

       

       

      veld 2

      SLEKKER BOYS

      -

      WALRAM

       

       

       

      veld 3

      SJO U.B.C.

      -

      AMSTENRADE

      16.45

      -

      17.05

      veld 1

      EIJSDEN

      -

      DE LEEUW 1

       

       

       

      veld 2

      U.O.W.’02

      -

      VV HELDEN

       

       

       

      veld 3

      D.V.O.

      -

      MAASTRICHT WEST

       

       

      ***AANSLUITEND  PRIJSUITREIKING NR’S   1 T/M 6  LAGER & HOGER ***

    •  

       

      Klik op de afbeelding hiernaast om dit dokument te downloaden

    rfwbs-slide