/
    • PROGRAMMA JO-15 TOERNOOIEN VV URMONDIA ZATERDAG 26 AUGUSTUS 2023

      LAGER 

      HOGER

      SCHARN 3

           FC KERKRADE W.

      U.O.W.’02

           D.V.O.

      SJO U.B.C.

           WALRAM

      R.K.H.S.V.

           SC SUSTEREN

      CAESAR

           SCHAESBERG

      DE STER 2

           ALFA SPORT

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 15  MINUTEN

       

      09:30

      -

      09:45

      veld 1

      CAESAR

          -

      DE STER 2

       

       

       

      veld 2

      SCHARN 3

      -

      U.O.W.’02

       

       

       

      veld 3

      R.K.H.S.V.

      -

      SJO U.B.C.

      09:50

      -

      10:05

      veld 1

      SCHAESBERG

      -

      ALFA SPORT

       

       

       

      veld 2

      FC KERKRADE W.

      -

      D.V.O.

       

       

       

      veld 3

      SC SUSTEREN

      -

      WALRAM

      10:10

      -

      10:25

      veld 1

      CAESAR

      -

      U.O.W.’02

       

       

       

      veld 2

      DE STER 2

      -

      R.K.H.S.V.

       

       

       

      veld 3

      SJO U.B.C.

      -

      SCHARN 3

      10:30

      -

      10:45

      veld 1

      SCHAESBERG

      -

      D.V.O.

       

       

       

      veld 2

      ALFA SPORT

      -

      SC SUSTEREN

       

       

       

      veld 3

      WALRAM

      -

      FC KERKRADE W.

      10:50

      -

      11:05

      veld 1

      U.O.W.’02

      -

      DE STER 2

       

       

       

      veld 2

      SJO U.B.C.

      -

      CAESAR

       

       

       

      veld 3

      SCHARN 3

      -

      R.K.H.S.V.

      11:10

      -

      11:25

      veld 1

      D.V.O.

      -

      ALFA SPORT

       

       

       

      veld 2

      WALRAM

      -

      SCHAESBERG

       

       

       

      veld 3

      FC KERKRADE W.

      -

      SC SUSTEREN

      11:30

      -

      11:45

      veld 1

      DE STER 2

      -

      SJO U.B.C.

       

       

       

      veld 2

      U.O.W.’02

      -

      R.K.H.S.V.

       

       

       

      veld 3

      CAESAR

      -

      SCHARN 3

      11:50

      -

      12:05

      veld 1

      ALFA SPORT

      -

      WALRAM

       

       

       

      veld 2

      D.V.O.

      -

      SC SUSTEREN

       

       

       

      veld 3

      SCHAESBERG

      -

      FC KERKRADE W.

      12:10

      -

      12:25

      veld 1

      U.O.W.’02

      -

      SJO U.B.C.

       

       

       

      veld 2

      SCHARN 3

      -

      DE STER 2

       

       

       

      veld 3

      R.K.H.S.V.

      -

      CAESAR

      12:30

      -

      12:45

      veld 1

      D.V.O.

      -

      WALRAM

       

       

       

      veld 2

      FC KERKRADE W.

      -

      ALFA SPORT

       

       

       

      veld 3

      SC SUSTEREN

      -

      SCHAESBERG

       

       

      ***AANSLUITEND  PRIJSUITREIKING NR’S  1 T/M 6  HOGER & LAGER ***

    rfwbs-slide