/
    • Programma's 2021

    • PROGRAMMA JO19 TOERNOOI ZONDAG 29 AUGUSTUS 2021

      Poule A

      Poule B

      SC JEKERDAL

      MAASTRICHT WEST

      SJO U.B.C.

      VV EIJSDEN

      VOERENDAAL

      R.K.H.S.V.

      BSV LIMBURGIA

      O.V.C.S.

       

       

       

       

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 20 MINUTEN

       

      14:00

      -

      14.20

      veld 1

      SC JEKERDAL

      -

      SJO U.B.C.

       

       

       

       

      veld 2

      VOERENDAAL

      -

      BSV LIMBURGIA

       

       

       

       

      veld 3

      MAASTRICHT WEST

      -

      VV EIJSDEN

       

      14.30

      -

      14.50

      veld 1

      R.K.H.S.V.

      -

      O.V.C.S.

       

       

       

       

      veld 2

      SC JEKERDAL

      -

      VOERENDAAL

       

       

       

       

      veld 3

      SJO U.B.C.

      -

      BSV LIMBURGIA

       

      15.00

      -

      15.20

      veld 1

      MAASTRICHT WEST

      -

      R.K.H.S.V.

       

       

       

       

      veld 2

      VV EIJSDEN

      -

      O.V.C.S.

       

       

       

       

      veld 3

      BSV LIMBURGIA

      -

      SC JEKERDAL

       

      15.30

      -

      15.50

      veld 1

      SJO U.B.C.

      -

      VOERENDAAL

       

       

       

       

      veld 2

      O.V.C.S.

      -

      MAASTRICHT WEST

       

       

       

       

      Veld 3

      VV EIJSDEN

      -

      R.K.H.S.V.

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

                             

      FINALEWEDSTRIJDEN JO19  TOERNOOI 2021

       

      16.00

      -

      16.20

      veld 3

      3e poule A

      -

      4e poule B

      a

       

       

       

      veld 1

      4e poule A

      -

      3e poule B

      b

       

       

       

      veld 2

      1e poule A

      -

      2e poule B

      c

      16.30

      -

      16.50

      veld 3

      2e poule A

      -

      1e poule B

      d

       

       

       

      veld 1

      verliezer a

      -

      verliezer b

      7 en 8

       

       

       

      veld 2

      winnaar a

      -

      winnaar b

      5 en 6

      17.00

      -

      17.20

      veld 1

      verliezer c

      -

      verliezer d

      3 en 4

       

       

       

      veld 2

      winnaar c

      -

      winnaar d

      1 en 2

       

       

       

      *** AANSLUITEND Prijsuitreiking nummers 1 tot en met 8 ***

    • PROGRAMMA JO17 TOERNOOI ZATERDAG 28 AUGUSTUS 2021

      Poule A

      Poule B

      SPARTA’18

      GROENE STER

      SJO U.B.C.

      SV HEER

      VOERENDAAL

      FC KERKRADE W.

      CAESAR 2

      DE LEEUW

       

       

       

       

       

        

       WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 20 MINUTEN

       

      13:00

      -

      13.20

      veld 1

      SPARTA’18

      -

      SJO U.B.C.

       

       

       

       

      veld 2

      VOERENDAAL

      -

      CAESAR 2

       

      13.25

      -

      13.45

      veld 1

      GROENE STER

      -

      SV HEER

       

       

       

       

      veld 2

      FC KERKRADE W.

      -

      DE LEEUW

       

      13.50

      -

      14.10

      veld 1

      SPARTA’18

      -

      VOERENDAAL

       

       

       

       

      veld 2

      SJO U.B.C.

      -

      CAESAR 2

       

      14.15

      -

      14.35

      veld 1

      GROENE STER

      -

      FC KERKRADE W.

       

       

       

       

      veld 2

      SV HEER

      -

      DE LEEUW

       

      14.40

      -

      15.00

      veld 1

      CAESAR 2

      -

      SPARTA’18

       

       

       

       

      veld 2

      SJO U.B.C.

      -

      VOERENDAAL

       

      15.05

      -

      15.25

      veld 1

      DE LEEUW

      -

      GROENE STER

       

       

       

       

      Veld 2

      SV HEER

      -

      FC KERKRADE W.

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

                             

      FINALEWEDSTRIJDEN JO17  TOERNOOI 2021

       

      15.35

      -

      15.55

      veld 1

      3e poule A

      -

      4e poule B

      a

       

       

       

      veld 2

      4e poule A

      -

      3e poule B

      b

      16.05

      -

      16.25

      veld 1

      1e poule A

      -

      2e poule B

      c

       

       

       

      veld 2

      2e poule A

      -

      1e poule B

      d

      16.35

      -

      16.55

      veld 1

      verliezer a

      -

      verliezer b

      7 en 8

       

       

       

      veld 2

      winnaar a

      -

      winnaar b

      5 en 6

      17.05

      -

      17.25

      veld 1

      verliezer c

      -

      verliezer d

      3 en 4

       

       

       

      veld 2

      winnaar c

      -

      winnaar d

      1 en 2

       

       

       

      *** AANSLUITEND Prijsuitreiking nummers 1 T/M  8 ***

    • PROGRAMMA JO15 TOERNOOI ZATERDAG 4 SEPTEMBER 2021

       

      DEELNEMERS : 

       

      FC HEINSBERG LIECK

       

      FC GELEEN Z. 2

       

      BEKKERVELD

       

      SC SUSTEREN

       

      ALFA SPORT

       

      M.V.C.’19

       

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 15 MINUTEN

       

      13:20

      -

      13:35

      veld 1

      ALFA SPORT

          -

      M.V.C.’19

       

       

       

      veld 2

      FC HEINSB. LIECK

      -

      FC GELEEN Z. 2

       

       

       

      veld 3

      BEKKERVELD

      -

      SC SUSTEREN

       

       

       

       

       

       

       

      14.00

      -

      14.15

      veld 1

      ALFA SPORT

      -

      FC GELEEN Z. 2

       

       

       

      veld 2

      M.V.C.’19

      -

      SC SUSTEREN

       

       

       

      veld 3

      BEKKERVELD

      -

      FC HEINSB.LIECK

       

       

       

       

       

       

       

      14:40

      -

      14:55

      veld 1

      FC GELEEN Z. 2

      -

      M.V.C.’19

       

       

       

      veld 2

      BEKKERVELD

      -

      ALFA SPORT

       

       

       

      veld 3

      FC HEINSB. LIECK

      -

      SC SUSTEREN

       

       

       

       

       

       

       

      15:20

      -

      15:35

      veld 1

      M.V.C.’19

      -

      BEKKERVELD

       

       

       

      veld 2

      FC GELEEN Z. 2

      -

      SC SUSTEREN

       

       

       

      veld 3

      ALFA SPORT

      -

      FC HEINSB. LIECK

       

       

       

       

       

       

       

      16.00

      -

      16.15

      veld 1

      FC GELEEN Z. 2

      -

      BEKKERVELD

       

       

       

      veld 2

      FC HEINSB. LIECK

      -

      M.V.C.’19

       

       

       

      veld 3

      SC SUSTEREN

      -

      ALFA SPORT

       

       

      ***ca. 16.30 PRIJSUITREIKING NR.s   1 T/M 6 ***

       

    • PROGRAMMA JO14 TOERNOOI ZATERDAG 4 SEPTEMBER 2021

       

      DEELNEMERS : 

       

      FC KERKRADE WEST

       

      DE STER

       

      FC MAASGOUW

       

      DE LEEUW

       

      VV SCHARN 2

       

      M.V.C..’19

       

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 15 MINUTEN

       

      13.00

      -

      13.15

      veld 1

      VV SCHARN 2

          -

      M.V.C..’19

       

       

       

      veld 2

      FC KERKRADE WEST

      -

      DE STER

       

       

       

      veld 3

      FC MAASGOUW

      -

      DE LEEUW

       

       

       

       

       

       

       

      13.40

      -

      13.55

      veld 1

      VV SCHARN 2

      -

      DE STER

       

       

       

      veld 2

      M.V.C..’19

      -

      DE LEEUW

       

       

       

      veld 3

      FC MAASGOUW

      -

      FC KERKRADE WEST

       

       

       

       

       

       

       

      14.20

      -

      14.35

      veld 1

      DE STER

      -

      M.V.C..’19

       

       

       

      veld 2

      FC MAASGOUW

      -

      VV SCHARN 2

       

       

       

      veld 3

      FC KERKRADE WEST

      -

      DE LEEUW

       

       

       

       

       

       

       

      15.00

      -

      15.15

      veld 1

      M.V.C..’19

      -

      FC MAASGOUW

       

       

       

      veld 2

      DE STER

      -

      DE LEEUW

       

       

       

      veld 3

      VV SCHARN 2

      -

      FC KERKRADE WEST

       

       

       

       

       

       

       

      15.40

      -

      15.55

      veld 1

      DE STER

      -

      FC MAASGOUW

       

       

       

      veld 2

      FC KERKRADE WEST

      -

      M.V.C..’19

       

       

       

      veld 3

      DE LEEUW

      -

      VV SCHARN 2

       

      ***ca. 16.30  PRIJSUITREIKING NR.s   1 T/M 6 ***

    • PROGRAMMA JO13 TOERNOOI ZONDAG 5 SEPTEMBER 2021

       

      Poule A

      Poule B

      SCHAESBERG

      U.O.W.’02

      FC KERKRADE W.

      SJO U.B.C.

      D.V.O.

      R.K.H.S.V.

      SPORTING HEERLEN

      U.D.I.’19

       

       

       

       

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 15 MINUTEN

       

      13:00

      -

      13.15

      veld 1

      SCHAESBERG

      -

      FC KERKRADE W.

       

       

       

       

      veld 2

      D.V.O.

      -

      SPORTING HEERLEN

       

      13.20

      -

      13.35

      veld 1

      U.O.W.’02

      -

      SJO U.B.C.

       

       

       

       

      veld 2

      R.K.H.S.V.

      -

      U.D.I.’19

       

      13.40

      -

      13.55

      veld 1

      SCHAESBERG

      -

      D.V.O.

       

       

       

       

      veld 2

      FC KERKRADE W.

      -

      SPORTING HEERLEN

       

      14.00

      -

      14.15

      veld 1

      U.O.W.’02

      -

      R.K.H.S.V.

       

       

       

       

      veld 2

      SJO U.B.C.

      -

      U.D.I.’19

       

      14.20

      -

      14.35

      veld 1

      SPORTING HEERLEN

      -

      SCHAESBERG

       

       

       

       

      veld 2

      FC KERKRADE W.

      -

      D.V.O.

       

      14.40

      -

      14.55

      veld 1

      U.D.I.’19

      -

      U.O.W.’02

       

       

       

       

      Veld 2

      SJO U.B.C.

      -

      R.K.H.S.V.

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

                             

      FINALEWEDSTRIJDEN JO13  TOERNOOI 2021

       

      15.10

      -

      15.25

      veld 1

      3e poule A

      -

      4e poule B

      a

       

       

       

      veld 2

      4e poule A

      -

      3e poule B

      b

      15.30

      -

      15.45

      veld 1

      1e poule A

      -

      2e poule B

      c

       

       

       

      veld 2

      2e poule A

      -

      1e poule B

      d

      15.50

      -

      16.05

      veld 1

      verliezer a

      -

      verliezer b

      7 en 8

       

       

       

      veld 2

      winnaar a

      -

      winnaar b

      5 en 6

      16.10

      -

      16.25

      veld 1

      verliezer c

      -

      verliezer d

      3 en 4

       

       

       

      veld 2

      winnaar c

      -

      winnaar d

      1 en 2

       

       

       

      *** AANSLUITEND Prijsuitreiking nummers 1 tot en met 8 ***

    • PROGRAMMA JO13 TOERNOOI ZONDAG 5 SEPTEMBER 2021

       

       

      Poule A

      Poule B

      SCHAESBERG

      U.O.W.’02

      FC KERKRADE W.

      SJO U.B.C.

      D.V.O.

      R.K.H.S.V.

      SPORTING HEERLEN

      U.D.I.’19

       

       

       

       

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 15 MINUTEN

       

      13:00

      -

      13.15

      veld 1

      SCHAESBERG

      -

      FC KERKRADE W.

       

       

       

       

      veld 2

      D.V.O.

      -

      SPORTING HEERLEN

       

      13.20

      -

      13.35

      veld 1

      U.O.W.’02

      -

      SJO U.B.C.

       

       

       

       

      veld 2

      R.K.H.S.V.

      -

      U.D.I.’19

       

      13.40

      -

      13.55

      veld 1

      SCHAESBERG

      -

      D.V.O.

       

       

       

       

      veld 2

      FC KERKRADE W.

      -

      SPORTING HEERLEN

       

      14.00

      -

      14.15

      veld 1

      U.O.W.’02

      -

      R.K.H.S.V.

       

       

       

       

      veld 2

      SJO U.B.C.

      -

      U.D.I.’19

       

      14.20

      -

      14.35

      veld 1

      SPORTING HEERLEN

      -

      SCHAESBERG

       

       

       

       

      veld 2

      FC KERKRADE W.

      -

      D.V.O.

       

      14.40

      -

      14.55

      veld 1

      U.D.I.’19

      -

      U.O.W.’02

       

       

       

       

      Veld 2

      SJO U.B.C.

      -

      R.K.H.S.V.

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

                             

      FINALEWEDSTRIJDEN JO13  TOERNOOI 2021

       

      15.10

      -

      15.25

      veld 1

      3e poule A

      -

      4e poule B

      a

       

       

       

      veld 2

      4e poule A

      -

      3e poule B

      b

      15.30

      -

      15.45

      veld 1

      1e poule A

      -

      2e poule B

      c

       

       

       

      veld 2

      2e poule A

      -

      1e poule B

      d

      15.50

      -

      16.05

      veld 1

      verliezer a

      -

      verliezer b

      7 en 8

       

       

       

      veld 2

      winnaar a

      -

      winnaar b

      5 en 6

      16.10

      -

      16.25

      veld 1

      verliezer c

      -

      verliezer d

      3 en 4

       

       

       

      veld 2

      winnaar c

      -

      winnaar d

      1 en 2

       

       

       

      *** AANSLUITEND Prijsuitreiking nummers 1 tot en met 8 ***

    • PROGRAMMA JO12 LAGER TOERNOOI VV URMONDIA ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021

      DEELNEMERS ½ COMPETITIE 

      FC KERKRADE W. 2
      SANDERBOUT
      S.V.M. 2
      LINDENH./H.BLOEM 2
      DE STER 2
      DE STER 3
      FC GELEEN ZUID 2

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 12 MINUTEN

       

      14.00

      -

      14.12

      veld 1

      FC KERKRADE W. 2

          -

      SANDERBOUT

       

       

       

      veld 2

      S.V.M. 2

      -

      LINDENH./H.BLOEM 2

       

       

       

      veld 3

      DE STER 2

      -

      DE STER 3

       

       

       

       

       

       

       

      14.30

      -

      14.42

      veld 1

      SANDERBOUT

      -

      S.V.M. 2

       

       

       

      veld 2

      LINDENH./H.BLOEM 2

      -

      DE STER 2

       

       

       

      veld 3

      DE STER 3

      -

      FC GELEEN ZUID 2

       

       

       

       

       

       

       

      15.00

      -

      15.12

      veld 1

      SANDERBOUT

      -

      LINDENH./H.BLOEM 2

       

       

       

      veld 2

      FC KERKRADE W. 2

      -

      FC GELEEN ZUID 2

       

       

       

      veld 3

      S.V.M. 2

      -

      DE STER 2

       

       

       

       

       

       

       

      15:30

      -

      15:42

      veld 1

      LINDENH./H.BLOEM 2

      -

      DE STER 3

       

       

       

      veld 2

      FC KERKRADE W. 2

      -

      S.V.M. 2

       

       

       

      veld 3

      DE STER 2

      -

      FC GELEEN ZUID 2

       

       

       

       

       

       

       

      16:00

      -

      16.12

      veld 1

      FC KERKRADE W. 2

      -

      LINDENH./H.BLOEM 2

       

       

       

      veld 2

      SANDERBOUT

      -

      DE STER 3

       

       

       

      veld 3

      S.V.M. 2

      -

      FC GELEEN ZUID 2

       

       

       

       

       

       

       

      16:30

      -

      16:42

      veld 1

      FC KERKRADE W. 2

      -

      DE STER 2

       

       

       

      veld 2

      SANDERBOUT

      -

      FC GELEEN ZUID 2

       

       

       

      veld 3

      S.V.M. 2

      -

      DE STER 3

       

       

       

       

       

       

       

      17:00

      -

      17.12

      veld 1

      SANDERBOUT

      -

      DE STER 2

                                                veld 2        FC KERKRADE W. 2          -       DE STER 3

       

       

       

      veld 3

      LINDENH./H.BLOEM 2

      -

      FC GELEEN ZUID 2

       

      ***17.30 UUR  PRIJSUITREIKING NR.s   1 T/M 7 ***

    • PROGRAMMA JO12 HOGER TOERNOOI VV URMONDIA ZONDAG 12 SEPT

      DEELNEMERS ½ COMPETITIE 

      FC KERKRADE W. 1
      VV HASLOU
      DE STER 1
      SJO U.B.C.
      VOERENDAAL
      FC GELEEN ZUID 1
      LINDENH./HEIDEBL. 1

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 12 MINUTEN

       

      14.15

      -

      14.27

      veld 1

      FC KERKRADE W. 1

          -

      VV HASLOU

       

       

       

      veld 2

      DE STER 1

      -

      SJO U.B.C.

       

       

       

      veld 3

      VOERENDAAL

      -

      FC GELEEN ZUID 1

       

       

       

       

       

       

       

      14:45

      -

      14.57

      veld 1

      VV HASLOU

      -

      DE STER 1

       

       

       

      veld 2

      SJO U.B.C.

      -

      VOERENDAAL

       

       

       

      veld 3

      FC GELEEN ZUID 1

      -

      LINDENH./HEIDEBL. 1

       

       

       

       

       

       

       

      15.15

      -

      15.27

      veld 1

      VV HASLOU

      -

      SJO U.B.C.

       

       

       

      veld 2

      FC KERKRADE W. 1

      -

      LINDENH./HEIDEBL. 1

       

       

       

      veld 3

      DE STER 1

      -

      VOERENDAAL

       

       

       

       

       

       

       

      15:45

      -

      15.57

      veld 1

      SJO U.B.C.

      -

      FC GELEEN ZUID 1

       

       

       

      veld 2

      FC KERKRADE W. 1

      -

      DE STER 1

       

       

       

      veld 3

      VOERENDAAL

      -

      LINDENH./HEIDEBL. 1

       

       

       

       

       

       

       

      16.15

      -

      16.27

      veld 1

      FC KERKRADE W. 1

      -

      SJO U.B.C.

       

       

       

      veld 2

      VV HASLOU

      -

      FC GELEEN ZUID 1

       

       

       

      veld 3

      DE STER 1

      -

      LINDENH./HEIDEBL. 1

       

       

       

       

       

       

       

      16:45

      -

      16.57

      veld 1

      FC KERKRADE W. 1

      -

      VOERENDAAL

       

       

       

      veld 2

      VV HASLOU

      -

      LINDENH./HEIDEBL. 1

       

       

       

      veld 3

      DE STER 1

      -

      FC GELEEN ZUID 1

       

       

       

       

       

       

       

      17:15

      -

      17:27

      veld 1

      VV HASLOU

      -

      VOERENDAAL

                                                veld 2        FC KERKRADE W. 1          -       FC GELEEN ZUID 1

       

       

       

      veld 3

      SJO U.B.C.

      -

      LINDENH./HEIDEBL. 1

       

      ***17.30 UUR PRIJSUITREIKING NR.s   1 T/M 7 ***

    • PROGRAMMA JO11 LAGERTOERNOOI VV URMONDIA ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021

      DEELNEMERS.

       

      DE LEEUW 2  
      SCHARN 2  
      DE STER 2  
      LINDENH./H.BLOEM 3  
      S.J.O. U.B.C.  
      HASLOU  

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 15 MINUTEN

       

      14.20

      -

      14.35

      veld 4

      S.J.O. U.B.C.

          -

      HASLOU

       

       

       

      veld 5

      DE LEEUW 2

      -

      SCHARN 2

       

       

       

      veld 6

      DE STER 2

      -

      LINDENH./H.BLOEM 3

       

       

       

       

       

       

       

      15.00

      -

      15.15

      veld 4

      S.J.O. U.B.C.

      -

      SCHARN 2

       

       

       

      veld 5

      HASLOU

      -

      LINDENH./H.BLOEM 3

       

       

       

      veld 6

      DE STER 2

      -

      DE LEEUW 2

       

       

       

       

       

       

       

      15.40

      -

      15.55

      veld 4

      SCHARN 2

      -

      HASLOU

       

       

       

      veld 5

      DE STER 2

      -

      S.J.O. U.B.C.

       

       

       

      veld 6

      DE LEEUW 2

      -

      LINDENH./H.BLOEM 3

       

       

       

       

       

       

       

      16.20

      -

      16.35

      veld 4

      HASLOU

      -

      DE STER 2

       

       

       

      veld 5

      SCHARN 2

      -

      LINDENH./H.BLOEM 3

       

       

       

      veld 6

      S.J.O. U.B.C.

      -

      DE LEEUW 2

       

       

       

       

       

       

       

      17.00

      -

      17.15

      veld 4

      SCHARN 2

      -

      DE STER 2

       

       

       

      veld 5

      DE LEEUW 2

      -

      HASLOU

       

       

       

      veld 3

      LINDENH./H.BLOEM 3

      -

      S.J.O. U.B.C.

      ***ca. 17:30  UUR  PRIJSUITREIKING NR.s   1 T/M 6 ***

    • PROGRAMMA JO11 HOGER TOERNOOI VV URMONDIA ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021

      DEELNEMERS. 

       

      KERKRADE WEST  
      DE LEEUW 1  
      SCHARN 1  
      DE STER 1  
      D.V.O. 1  
      LINDENH./H.BLOEM 1  

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 15 MINUTEN

       

      14.00

      -

      14.15

      veld 4

      D.V.O. 1

          -

      LINDENH./H.BLOEM 1

       

       

       

      veld 5

      KERKRADE WEST

      -

      DE LEEUW 1

       

       

       

      veld 6

      SCHARN 1

      -

      DE STER 1

       

       

       

       

       

       

       

      14.40

      -

      14.55

      veld 4

      D.V.O. 1

      -

      DE LEEUW 1

       

       

       

      veld 5

      LINDENH./H.BLOEM 1

      -

      DE STER 1

       

       

       

      veld 6

      SCHARN 1

      -

      KERKRADE WEST

       

       

       

       

       

       

       

      15.20

      -

      15.35

      veld 4

      DE LEEUW 1

      -

      LINDENH./H.BLOEM 1

       

       

       

      veld 5

      SCHARN 1

      -

      D.V.O. 1

       

       

       

      veld 6

      KERKRADE WEST

      -

      DE STER 1

       

       

       

       

       

       

       

      16.00

      -

      16.15

      veld 4

      LINDENH./H.BLOEM 1

      -

      SCHARN 1

       

       

       

      veld 5

      DE LEEUW 1

      -

      DE STER 1

       

       

       

      veld 6

      D.V.O. 1

      -

      KERKRADE WEST

       

       

       

       

       

       

       

      16.40

      -

      16.55

      veld 4

      DE LEEUW 1

      -

      SCHARN 1

       

       

       

      veld 5

      KERKRADE WEST

      -

      LINDENH./H.BLOEM 1

       

       

       

      veld 6

      DE STER 1

      -

      D.V.O. 1

       

       

       

      ***ca. 17:30 UUR PRIJSUITREIKING NR.s   1 T/M 6 ***

    • PROGRAMMA JO10 LAGER TOERNOOI VV URMONDIA ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021

      DEELNEMERS. 

       

      GELEEN ZUID 3  
      SANDERBOUT  
      HASLOU 2  
      HASLOU 3  
      CAESAR 2  
      D.V.O. 2  

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 15 MINUTEN

       

      09.00

      -

      09.15

      veld 4

      CAESAR 2

          -

      D.V.O. 2

       

       

       

      veld 5

      GELEEN ZUID 3

      -

      SANDERBOUT

       

       

       

      veld 6

      HASLOU 2

      -

      HASLOU 3

       

       

       

       

       

       

       

      09.40

      -

      09.55

      veld 4

      CAESAR 2

      -

      SANDERBOUT

       

       

       

      veld 5

      D.V.O. 2

      -

      HASLOU 3

       

       

       

      veld 6

      HASLOU 2

      -

      GELEEN ZUID 3

       

       

       

       

       

       

       

      10.20

      -

      10.35

      veld 4

      SANDERBOUT

      -

      D.V.O. 2

       

       

       

      veld 5

      HASLOU 2

      -

      CAESAR 2

       

       

       

      veld 6

      GELEEN ZUID 3

      -

      HASLOU 3

       

       

       

       

       

       

       

      11.00

      -

      11.15

      veld 4

      D.V.O. 2

      -

      HASLOU 2

       

       

       

      veld 5

      SANDERBOUT

      -

      HASLOU 3

       

       

       

      veld 6

      CAESAR 2

      -

      GELEEN ZUID 3

       

       

       

       

       

       

       

      11.40

      -

      11.55

      veld 4

      SANDERBOUT

      -

      HASLOU 2

       

       

       

      veld 5

      GELEEN ZUID 3

      -

      D.V.O. 2

       

       

       

      veld 3

      HASLOU 3

      -

      CAESAR 2

      ***ca. 12.30 UUR  PRIJSUITREIKING NR.s   1 T/M 6 ***

    • PROGRAMMA JO10 HOGER TOERNOOI VV URMONDIA ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021

      DEELNEMERS. 

       

      SV ARGO  
      GELEEN Z. 2  
      HASLOU 1  
      CAESAR 1  
      KERKRADE WEST 1  
      DE STER 1  

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 15  MINUTEN

       

      09.20

      -

      09.35

      veld 4

      KERKRADE WEST 1

          -

      DE STER 1

       

       

       

      veld 5

      SV ARGO

      -

      GELEEN Z. 2

       

       

       

      veld 6

      HASLOU 1

      -

      CAESAR 1

       

       

       

       

       

       

       

      10.00

      -

      10.15

      veld 4

      KERKRADE WEST 1

      -

      GELEEN Z. 2

       

       

       

      veld 5

      DE STER 1

      -

      CAESAR 1

       

       

       

      veld 6

      HASLOU 1

      -

      SV ARGO

       

       

       

       

       

       

       

      10.40

      -

      10.55

      veld 4

      GELEEN Z. 2

      -

      DE STER 1

       

       

       

      veld 5

      HASLOU 1

      -

      KERKRADE WEST 1

       

       

       

      veld 6

      SV ARGO

      -

      CAESAR 1

       

       

       

       

       

       

       

      11.20

      -

      11.35

      veld 4

      DE STER 1

      -

      HASLOU 1

       

       

       

      veld 5

      GELEEN Z. 2

      -

      CAESAR 1

       

       

       

      veld 6

      KERKRADE WEST 1

      -

      SV ARGO

       

       

       

       

       

       

       

      12.00

      -

      12.15

      veld 4

      GELEEN Z. 2

      -

      HASLOU 1

       

       

       

      veld 5

      SV ARGO

      -

      DE STER 1

       

       

       

      veld 6

      CAESAR 1

      -

      KERKRADE WEST 1

      ***ca. 12.30 UUR  PRIJSUITREIKING NR.s   1 T/M 6 ***

    • PROGRAMMA JO09 TOERNOOI VV URMONDIA ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021

      DEELNEMERS. 

       

      FC GELEEN ZUID  
      SJO U.B.C.  
      S.H.H. HERTEN  
      LINDENH / H.BLOEM  
      H.B.C.’09  
      D.V.O.  

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 15 MINUTEN

       

      09.30

      -

      09.45

      veld 1

      H.B.C.’09

          -

      D.V.O.

       

       

       

      veld 2

      FC GELEEN ZUID

      -

      SJO U.B.C.

       

       

       

      veld 3

      S.H.H. HERTEN

      -

      LINDENH / H.BLOEM

       

       

       

       

       

       

       

      10.05

      -

      10.20

      veld 1

      H.B.C.’09

      -

      SJO U.B.C.

       

       

       

      veld 2

      D.V.O.

      -

      LINDENH / H.BLOEM

       

       

       

      veld 3

      S.H.H. HERTEN

      -

      FC GELEEN ZUID

       

       

       

       

       

       

       

      10.40

      -

      10.55

      veld 1

      SJO U.B.C.

      -

      D.V.O.

       

       

       

      veld 2

      S.H.H. HERTEN

      -

      H.B.C.’09

       

       

       

      veld 3

      FC GELEEN ZUID

      -

      LINDENH / H.BLOEM

       

       

       

       

       

       

       

      11.15

      -

      11.30

      veld 1

      D.V.O.

      -

      S.H.H. HERTEN

       

       

       

      veld 2

      SJO U.B.C.

      -

      LINDENH / H.B;OEM

       

       

       

      veld 3

      H.B.C.’09

      -

      FC GELEEN ZUID

       

       

       

       

       

       

       

      11.50

      -

      12.05

      veld 1

      SJO U.B.C.

      -

      S.H.H. HERTEN

       

       

       

      veld 2

      FC GELEEN ZUID

      -

      D.V.O.

       

       

       

      veld 3

      LINDENH / H.BLOEM

      -

      H.B.C.’09

      ***ca. 12.30 uur  PRIJSUITREIKING NR.s   1 T/M 6 ***

    • PROGRAMMA JO08 TOERNOOI VV URMONDIA ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021

      DEELNEMERS

      DE LEEUW  
      S.V.M.  
      CAESAR 1  
      CAESAR 2  
      LINDENH / H.BLOEM  
      VOERENDAAL  
      DE STER  

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 10 MINUTEN

       

      09.00

      -

      09.10

      veld 1

      DE LEEUW

          -

      S.V.M.

       

       

       

      veld 2

      CAESAR 1

      -

      CAESAR 2

       

       

       

      veld 3

      LINDENH / H.BLOEM

      -

      VOERENDAAL

       

       

       

       

       

       

       

      09.15

      -

      09.25

      veld 1

      S.V.M.

      -

      CAESAR 1

       

       

       

      veld 2

      CAESAR 2

      -

      LINDENH / H.BLOEM

       

       

       

      veld 3

      VOERENDAAL

      -

      DE STER

       

       

       

       

       

       

       

      09.50

      -

      10.00

      veld 1

      S.V.M.

      -

      CAESAR 2

       

       

       

      veld 2

      DE LEEUW

      -

      DE STER

       

       

       

      veld 3

      CAESAR 1

      -

      LINDENH / H.BLOEM

       

       

       

       

       

       

       

      10.25

      -

      10.35

      veld 1

      CAESAR 2

      -

      VOERENDAAL

       

       

       

      veld 2

      DE LEEUW

      -

      CAESAR 1

       

       

       

      veld 3

      LINDENH / H.BLOEM

      -

      DE STER

       

       

       

       

       

       

       

      11.00

      -

      11.10

      veld 1

      DE LEEUW

      -

      CAESAR 2

       

       

       

      veld 2

      S.V.M.

      -

      VOERENDAAL

       

       

       

      veld 3

      CAESAR 1

      -

      DE STER

       

       

       

       

       

       

       

      11.35

      -

      11.45

      veld 1

      DE LEEUW

      -

      LINDENH / H.BLOEM

       

       

       

      veld 2

      S.V.M.

      -

      DE STER

       

       

       

      veld 3

      CAESAR 1

      -

      VOERENDAAL

       

       

       

       

       

       

       

      12.10

      -

      12.20

      veld 1

      S.V.M.

      -

      LINDENH / H.BLOEM

                                                veld 2        DE LEEUW                                      -       VOERENDAAL

       

       

       

      veld 3

      CAESAR 2

      -

      DE STER

       

      ***ca. 12.30 uur PRIJSUITREIKING NR.s   1 T/M 7 ***

    rfwbs-slide