/
    • PROGRAMMA JO19 TOERNOOI VV URMONDIA :

      ZONDAG  20  AUGUSTUS  2023

       

       

      Poule A

      Poule B

      K.K. REUVER

      CHEVREMONT

      D.V.O.

      SCHARN 3

      SJO U.B.C.

      R.K.M.S.V.

      OLYMPIA SCHINVELD

      ROOD WIT 67

       

       

       

       

       

      WEDSTRIJDEN DUREN 1 X 20 MINUTEN

       

      13:30

      -

      13:50

      veld 1

      K.K. REUVER

      -

      D.V.O.

       

       

       

       

      veld 2

      SJO U.B.C.

      -

      OLYMPIA SCHINVELD

       

      13:55

      -

      14:15

      veld 1

      CHEVREMONT

      -

      SCHARN 3

       

       

       

       

      veld 2

      R.K.M.S.V.

      -

      ROOD WIT 67

       

      14:20

      -

      14:40

      veld 1

      K.K. REUVER

      -

      SJO U.B.C.

       

       

       

       

      veld 2

      D.V.O.

      -

      OLYMPIA SCHINVELD

       

      14:45

      -

      15:05

      veld 1

      CHEVREMONT

      -

      R.K.M.S.V.

       

       

       

       

      veld 2

      SCHARN 3

      -

      ROOD WIT 67

       

      15:10

      -

      15:30

      veld 1

      OLYMPIA SCHINVELD

      -

      K.K. REUVER

       

       

       

       

      veld 2

      D.V.O.

      -

      SJO U.B.C.

       

      15:35

      -

      15:55

      veld 1

      ROOD WIT 67

      -

      CHEVREMONT

       

       

       

       

      Veld 2

      SCHARN 3

      -

      R.K.M.S.V.

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

                             

      FINALEWEDSTRIJDEN JO19  TOERNOOI 2023

       

      16:05

      -

      16:25

      veld 3

      3e poule A

      -

      4e poule B

      a

       

       

       

      veld 1

      4e poule A

      -

      3e poule B

      b

       

       

       

      veld 2

      1e poule A

      -

      2e poule B

      c

      16:35

      -

      16:55

      veld 3

      2e poule A

      -

      1e poule B

      d

       

       

       

      veld 1

      verliezer a

      -

      verliezer b

      7 en 8

       

       

       

      veld 2

      winnaar a

      -

      winnaar b

      5 en 6

      17:05

      -

      17:25

      veld 1

      verliezer c

      -

      verliezer d

      3 en 4

       

       

       

      veld 2

      winnaar c

      -

      winnaar d

      1 en 2

       

       

       

      *** AANSLUITEND Prijsuitreiking nummers 1 tot en met 8 ***

    rfwbs-slide