/
    • Uitslagen 2023

    • JO19

      1. VV SCHARN  MAASTRICHT
      2. D.V.O.  OPHOVEN / SITTARD
      3. VV CHEVREMONT  KERKRADE
      4. SJO U.B.C.  URMOND / BERG a/d MAAS
      5. OLYMPIA SCHINVELD
    • JO17

      1. GROENE STER  HEERLERHEIDE
      2. VV BREVENDIA  STRAMPROOI
      3. VV SCHARN  MAASTRICHT
      4. E.V.V.  ECHT
      5. D.V.O.  OVERHOVEN SITTARD
      6. OLYMPIA  SCHINVELD
    • JO16

      1. DE STER  STEIN
      2. VV SCHAESBERG  LANDGRAAF
      3. VV ROOSTEREN
      4. VV BORN
      5. VV AMSTENRADE
      6. FC KERKRADE WEST
    • JO15-Hoger

      1. SC SUSTEREN 
      2. VV SCHAESBERG  LANDGRAAF
      3. VV WALRAM  VALKENBURG
      4. FC KERKRADE WEST
      5. D.V.O.  OVERHOVEN / SITTARD
      6. ALFA SPORT  OIRSBEEK
    • JO15-Lager

      1. U.O.W.’02  WAUBACH / LANDGRAAF
      2. VV SCHARN  MAASTRICHT
      3. R.K.H.S.V.  HEUGEM / MAASTRICHT
      4. SJO U.B.C.  URMOND / BERG a/d MAAS
      5. DE STER  STEIN
      6. VV CAESAR  BEEK
    • JO14

      1. SC SUSTEREN
      2. D.V.O.  OVERHOVEN  SITTARD
      3. EINTRACHT ALSDORF  DLD
      4. SJO U.B.C.   URMOND / BERG a/d MAAS
      5. O.V.C.S.  OPHOVEN  SITTARD
      6. VV S.V.M.  MUNSTERGELEEN
      7. SANDERBOUT  SITTARD
      8. BRUHEZE MEISJES  HELMOND
    • JO13

      1. VV SCHARN  MAASTRICHT
      2. VV NEERBEEK  BEEK
      3. H.B.C.’09 SC SUSTEREN  HOLTUM
      4. VV DE LEEUW 1  BRUNSSUM
      5. FC KERKRADE WEST
      6. SJO U.B.C.  URMOND / BER a/d MAAS
      7. VV ACHT  EINDHOVEN
      8. SJO KRIJTLAND  MARGRATEN
      9. DE STER  STEIN
      10. VV DE LEEUW 2  BRUNSSUM
    • JO12

       

      1. VV SCHARN  MAASTRICHT
      2. FC ROERDALEN 
      3. FC LANDGRAAF
      4. FC GELEEN ZUID
      5. LINDENHEUVEL / HEIDEBLOEM  GELEEN
      6. SJO U.B.C.  URMOND / BERG
      7. DE STER STEIN
    • JO11

      1. U.O.W.'02  UBACH OVER WORMS
      2. SV ARGO  OBBICHT / GREVENBICHT
      3. ORANJE BLAUW'15  POSTERHOLT / VLODROP
      4. LINDENHEUVEL / HEIDEBLOEM  GELEEN
      5. DE STER  STEIN
      6. SJO HEUVELLAND  MARGRATEN
      7. VV HELDEN
      8. VV NEERBEEK BEEK
    • JO10

      1. TuS MOITZFELD  KEULEN
      2. SJO U.B.C.  URMOND / BERG
      3. DE STER 1  STEIN
      4. S.V.M. MUNSTERGELEEN
      5. VV NEERBEEK  BEEK
      6. DE STER 2  STEIN
      7. SC SUSTEREN
      8. LINDENHEUVEL / HEIDEBLOEM  GELEEN
    • JO09

      1. S.H.H.  1  HERTEN
      2. VV BORN
      3. SV ARGO  OBBICHT / GREVENBICHT
      4. SANDERBOUT  SITTARD
      5. S.H.H.  4  HERTEN
      6. SC SUSTEREN
      7. DE STER STEIN
      8. VV CAESAR  BEEK
      9. HASLOU  ELSLOO
    • JO08

      1. SJO U.B.C.  URMOND / BERG
      2. VV CAESAR  BEEK
      3. ZWENTIBOLD  SITTARD
      4. WALBURGIA  OHÉ EN LAAK
      5. HASLOU 1  ELSLOO
      6. AMSTENRADE
      7. NEERBEEK  BEEK
      8. LINDENHEUVEL / HEIDEBLOEM 1  GELEEN
      9. HASLOU 2  ELSLOO
      10. LINDENHEUVEL / HEIDEBLOEM 2  GELEEN
    • JO07 HOGER

      1. SJO U.B.C. 1  URMOND / BERG
      2. SV HASLOU 1  ELSLOO
      3. BEKKERVELD 1  HEERLEN
      4. E.H.C.   HOENDBROEK
      5. VV BORN
    • JO07 LAGER

      1. TEAM WEST   AMSTERDAM
      2. D.V.O.   OVERHOVEN / SITTARD
      3. R.K.H.S.V.   HEUGHEM MAASTRICHT
      4. VV CAESAR   BEEK
      5. VV MINOR 1    NUTH
    • JO07 / JO06

      1. SV ARGO   OBBICHT / GREVENBICHT
      2. SPORTING HEERLEN
      3. FC LANDGRAAF
      4. S.V.M.E.   MARIADORP / EIJSDEN
      5. OLYMPIA SCHINVELD
    • JO06

      1. SV HASLOU 2  ELSLOO
      2. BEKKERVELD 4   HEERLEN
      3. VV MINOR 2   NUTH
      4. SJO U.B.C. 2   URMONDI / BERG
      5. VFR BÜTTGEN   DLD
    rfwbs-slide