/
    • Urmondia 2 VE zondag speeldag man

    • Staf

      NaamRolFunctie
      Golsteijn, MarkOverige stafTeammanager
      Jeuken, RoyOverige stafTeammanager
      Klinkenberg, RyanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
      Webers, RaymondOverige stafTeammanager
    • Trainingsschema

      Dag Tijd Veld Kleedkamer
    • Programma

      Geen informatie

    • Uitslagen

      Geen informatie

    • Poulestanden Urmondia 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

      PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
      1Neerbeek RKVV 344002141712
      2Urmondia 2421110737
      3Caesar 44211111107
      4FC Geleen-Zuid 33201155106
      5SV Hulsberg 3320111656
      6Haslou 532017256
      7GSV'28 332019816
      8OVCS 2310269-33
      9Scharn 54103101003
      10IVS 34103913-43
      11Sanderbout 22002117-160
      12De Ster 33003422-180

      Poulestanden Urmondia 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

      PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
      1Sportclub Susteren 53210196137
      2Urmondia 2320114686
      3BSV Limburgia/Kamerland 3311113854
      4Abdissenbosch 33003430-260
    • Team indeling

      NaamRolFunctie
      Ackermans, JoeyTeamspeler
      Akkermans, SvenTeamspeler
      Benyoussef, KhalidTeamspeler
      Driessen, MikeTeamspeler
      Fasen, RensTeamspeler
      Hendriks, JesseTeamspeler
      Hendriks, KenTeamspeler
      Huntjens, DylanTeamspeler
      Janssen, MattieTeamspeler
      Leurs, MitchTeamspeler
      Nieman, JoviTeamspeler
      Penners, DaniekTeamspeler
      Rutten, SjoerdTeamspeler
      Schepers, SemTeamspeler
      Smith, DannyTeamspeler
      Verhaeg, RobTeamspeler

      Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

    • Countdown

      Volgende wedstrijd

      VS

      01 januari 1970 uur

      dag

      uur

      min

      sec
    • Stats

      Urmondia 2

      0519 Mannen Zondag reserve

      2,50

      gemiddeld aantal
      doelpunten voor per wedstrijd

      1,75

      gemiddeld aantal
      doelpunten tegen per wedstrijd

      1,75

      gemiddeld aantal
      punten per wedstrijd
    rfwbs-slide