• Urmondia 2 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Golsteijn, MarkOverige stafTeammanager
    Jeuken, RoyOverige stafTeammanager
    Klinkenberg, RyanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Webers, RaymondOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Urmondia 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Neerbeek RKVV 344002141712
    2Urmondia 2421110737
    3Caesar 44211111107
    4FC Geleen-Zuid 33201155106
    5SV Hulsberg 3320111656
    6Haslou 532017256
    7GSV'28 332019816
    8OVCS 2310269-33
    9Scharn 54103101003
    10IVS 34103913-43
    11Sanderbout 22002117-160
    12De Ster 33003422-180

    Poulestanden Urmondia 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sportclub Susteren 53210196137
    2Urmondia 2320114686
    3BSV Limburgia/Kamerland 3311113854
    4Abdissenbosch 33003430-260
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ackermans, JoeyTeamspeler
    Akkermans, SvenTeamspeler
    Benyoussef, KhalidTeamspeler
    Driessen, MikeTeamspeler
    Fasen, RensTeamspeler
    Hendriks, JesseTeamspeler
    Hendriks, KenTeamspeler
    Hendriks, WilliamTeamspeler
    Huntjens, DylanTeamspeler
    Janssen, MattieTeamspeler
    Leurs, MitchTeamspeler
    Nieman, JoviTeamspeler
    Penners, DaniekTeamspeler
    Rutten, SjoerdTeamspeler
    Schepers, SemTeamspeler
    Smith, DannyTeamspeler
    Verhaeg, RobTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Urmondia 2

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd