/
    • VETERANEN

    • vrijdag 9 september U35 Toernooi  winnaar  
      Zaterdag 17 September Neerbeek- Urmondia 2-4  
      Zaterdag 24 september Urmondia-IVS 3-2 ovcs gespeeld ivs afgezegd
      Zaterdag 1 Oktober Linne- Urmondia afgelast  
      Zaterdag 8 Oktober Born - Urmondia afgelast  
      Zaterdag 15 Oktober Urmondia- Sweikhuizen 3-3 tegen Zwentibold gespeeld
      Zaterdag 22 Oktober Urmondia - RKUVC 1-2  
      Zaterdag 29 Oktober Urmondia- Alfa Sport afgelast  
      Zaterdag 5 November Schimmert -Urmondia 0-9  
      Zaterdag 12 November Urmondia-SVE 3-2  
      Zaterdag 19 November Roosteren-Urmondia 0-6  
      Zaterdag 26 November Keer- Urmondia 4-4  
    • Spelers

      1 Rob Janssen
      2 Frank Mersmann
      3 Ken Damen
      4 Ed Larik
      5 Andre van Kilsdonk
      6 Vernon Mingels
      7 Robert Lochs
      8 Ramon Bakker
      9 Danny Klinkenberg
      10 Pascal Dassen
      11 Leon Nieling
      12 Frank Hensgens
      13 Jean Wagemans
      14 Rob (taf)Janssen
      15 Roel Wagemans
      16 Peter Quaedvlieg
      17 Roger Brull
      18 Jos Moelands

      Begeleiding

      Jos Gransier
      Jos Douma
      Mark Golsteijn

      Scheidsrechters

      Wim Hensgens
      Herman Vrancken
      Peter Quaedvlieg

    • Wedstrijdprogramma 2023

      Zaterdag 21 Januari Spaubeek - Urmondia 17.00  
      Zaterdag 28 Januari De Ster- Urmondia 17.00  
      Zaterdag 4 Februari  Urmondia - Walram 17.00  
      Zaterdag 11 Februari Urmondia- Vaesrade 17.00  
      Zaterdag 18 Februari Carnaval 17.00 IVS
      Zaterdag 25 februari vrij 17.00  
      Zaterdag 4 Maart Urmondia - Spaubeek 17.00  
      Zaterdag 11 Maart Urmondia -Bunde 17.00  
      Zaterdag 18 Maart Hbc - Urmondia 17.00  
      Zaterdag 25 Maart Urmondia- De Ster 17.00  
      Zaterdag 1 April Urmondia - Ovcs 17.00  
      Zaterdag 8 April Rkuvc - Urmondia 17.00  
      Zaterdag 15 April Jekerdal 2- Urmondia 17.00  
      Zaterdag 22 April Urmondia - Neerbeek 17.00  
      Zaterdag 29 April Urmondia -Keer 17.00  
      Zaterdag 6 Mei Sweikhuizen -Urmondia 17.00  
      Zaterdag 13 mei Alfa Sport - Urmondia 17.00  
      Zaterdag 20 Mei Slekker Boys -Urmondia 17.00  
      Zaterdag 26 t/m 29 mei Gastenhaus Pernull (bij voldoenden deelneming)

       

    rfwbs-slide