/
    • VETERANEN


    • Neerbeek - Urmondia Vets 4-1
      Urmondia Vets - IVS 8-2
      Urmondia Vets - Born 1-0
      Urmondia Vets - Sweikhuizen 4-0
      Urmondia Vets - RkUvc 1-1
      Urmondia Vets - Alfa Sport Afgelast 
      Urmondia vets - Jekerdal 4-2
      Svme - Urmondia Vets 5-4
      Orsbeck - Urmondia Vets 3-2
      Spaubeek - Urmondia vets Afgelast
      Walram - Urmondia 3-2
      Urmondia - Vaesrade Afgelast
      Ivs - Urmondia 0-7
      Urmondia - Spaubeek Afgelast
      Bunde - Urmondia 3-3
      De Ster - Urmondia vets 1-0
      Urmondia - Hbc'09 5:2
      Urmondia - de Ster 1-3
      Urmondia - Ovcs Afgelast
      Doenrade - Urmondia 3-0 ipv Urmondia - Maaseik
      Urmondia - Neerbeek 4-0
      Keer - Urmondia 2-0
      Sweikhuizen - Urmondia 2-3
      Alfa Sport - Urmondia 2-5
      Urmondia-Slekker Boys 4-1

    • Spelers

      1 Rob Janssen
      2 Frank Mersmann
      3 Ken Damen
      4 Ed Larik
      5 Andre van Kilsdonk
      6 Vernon Mingels
      7 Robert Lochs
      8 Ramon Bakker
      9 Danny Klinkenberg
      10 Pascal Dassen
      11 Leon Nieling
      12 Frank Hensgens
      13 Jean Wagemans
      14 Rob (taf)Janssen
      15 Roel Wagemans
      16 Peter Quaedvlieg
      17 Roger Brull
      18 Jos Moelands

      Begeleiding

      Jos Gransier
      Jos Douma
      Mark Golsteijn

      Scheidsrechters

      Wim Hensgens
      Herman Vrancken
      Peter Quaedvlieg

    • Wedstrijdprogramma

      vrijdag 10 september U35 Toernooi  19.00  
      Zaterdag 18 September Neerbeek- Urmondia 17.00  
      Zaterdag 25 september Urmondia-IVS 17.00  
      Zaterdag 2 Oktober vrij 17.00  
      Zaterdag 9 Oktober Urmondia -Born 17.00  
      Zaterdag 16 Oktober Urmondia- Sweikhuizen 17.00  
      Zaterdag 23 Oktober Urmondia - RKUVC 17.00  
      Zaterdag 30 Oktober Urmondia- Alfa Sport 17.00  
      Zaterdag 6 November

      Urmondia-Jekerdal 2

      17.00  
      Zaterdag 13 November Urmondia-SVE 17.00  
      Zaterdag 20 November Hbc - Urmondia 17.00  
      Zaterdag 27 November Keer- Urmondia 17.00  
      2022      
      Zaterdag 22 Januari Spaubeek - Urmondia 17.00  
      Zaterdag 29 Januari De Ster- Urmondia 17.00  
      Zaterdag 5 Februari  Walram - Urmondia 17.00  
      Zaterdag 12 Februari Urmondia- Vaesrade 17.00  
      Zaterdag 19 Februari Ivs -Urmondia  17.00  
      Zaterdag 26 februari Carnaval 17.00 vrij
      Zaterdag 5 Maart Urmondia - Spaubeek 17.00  
      Zaterdag 12 Maart Bunde- Urmondia 17.00  
      Zaterdag 19 Maart Urmondia - Geulse Boys 17.00  
      Zaterdag 26 Maart Urmondia- De Ster 17.00  
      Zaterdag 2 April Urmondia - Ovcs 17.00  
      Zaterdag 9 April Urmondia - Maaseik 17.00  
      Zaterdag 16 April Urmondia - Jekerdal 2 17.00  
      Zaterdag 23 April Urmondia - Neerbeek 17.00  
      Zaterdag 30 April Keer - Urmondia 17.00  
      Zaterdag 7 Mei Sweikhuizen -Urmondia 17.00  
      Zaterdag 14 mei Alfa Sport - Urmondia 17.00  
      Zaterdag 21 Mei Urmondia- Slekker Boys 17.00  
      Zaterdag 28 mei Uitstapje Dusseldorf of BBQ bij de club)
    rfwbs-slide