/
    • Wedstrijdverslag Schimmert 1 - Urmondia 1

      Met ideaal voetbalweer moest Urmondia aantreden tegen de mannen van Schimmert. De gastheren stonden 1 plaats boven Urmondia op de ranglijst.

      Winnen was goede zaken doen, te meer dat Urmondia langzaam maar zeker naar de gevaarlijke zone afzakt.

      Het vertoonde spel was van beide zijden slecht. De scheidsrechter paste zich gemakkelijk aan aan het spelpeil. Urmondia werkte hard en ging er stevig in echter zonder noemenswaardige doelkans.

      Ruststand 0-0.

      Schimmert scoorde na 15 minuten de 1-0 uit een chaotische toestand voor het Urmondia-doel.

      Intussen werd een kamikaze ingreep door een Schimmertspeler binnen de 16 niet door de scheids bestraft.

      Een kwartier later was het wel bingo.....wederom een overtreding binnen het strafschopgebied en nu legde de scheids de bal wel op de stip.  

      Stef Pisters schoot de bal feilloos binnen en tekende voor de gelijkmaker 1-1.

      Maikel Smeets had de overwinning op de slof maar wist helaas, vrij voor de doelman niet te scoren.

      Beide ploegen mochten achteraf tevreden zijn met 1 puntje. Urmondia schiet in de stand op de ranglijst dus niets op.

      Na afloop gingen diverse spelers nog afkicken in het carnavalistische Genhout.

      Over enkele weken de thuiswedstrijd tegen Schinveld.

      Een overwinning, 3 punten..... is noodzaak.

       

    rfwbs-slide