/
    • Trainingsschema Jeugdafdeling SJO UBC najaar 2023

    •   Urmondia  
           
      Maandag    
           
      18.30u - 19.30u JO9/8/7 pupillen Bovenveld
      18.45u - 20.00u JO13 pupillen Onderveld
      19.00u - 20.30u JO15 junioren Onderveld
      19.30u - 20.30u JO19 junioren Bovenveld
           
      Dinsdag    
      19.30u - 21.00u Senioren Onderveld
           
           
      Woensdag    
      18.30u - 19.45u JO10 pupillen Onderveld
      18.45u - 20.00u JO12 pupillen Onderveld
      18.45u - 20.00u JO14 pupillen Bovenveld
           
           
           
      Donderdag    
      Geen trainen    
           
      Vrijdag    
      19.30u - 21.00u Senioren Onderveld
    •   IVS  
           
      Maandag    
           
      18.30u - 19.45u JO10 pupillen Trainingsv./Oefenhoek
      18.45u - 20.00u JO12 pupillen Trainingsveld
      18.45u - 20.00u JO14 junioren Trainingsveld
           
           
      Dinsdag    
      19.30u - 21.00u Senioren Trainingsveld
           
           
      Woensdag    
      18.30u - 19.30u JO9/8/7 pupillen Oefenhoek
      18.45u - 20.00u* JO13 pupillen Trainingsveld
      19.00u - 20.30u JO15 pupillen Trainingsveld
      19.30u - 21.00u* JO19 pupillen Trainingsveld
      *JO19 een overlap van een 1/2 uur met de JO13  
           
      Donderdag    
      Geen trainen    
           
      Vrijdag    
      19.30u - 21.00u Senioren Trainingsveld
    • Teamindeling SJO UBC najaar 2023

    •   Junioren 2x45min  
        Onder-19 2005-2006  
             
             
      1 Luuk Beckers    
      2 Vic Hoenen    
      3 Timo Kaanen    
      4 Mik Smeets    
      5 Len Coenen    
      6 Thijs Lemmens    
      7 Vince Elzinga    
      8 Damien Gillissen    
      9 Dre Marx    
      10 Stan Hoenen    
      11 Thomas van Kilsdonk    
      12 Boyd Scheepers    
      13 Juul Geelen    
      14 Timo Merlino    
      15 Daniel Hillebrand    
      16 Stijn Tillmans    
             
             
             
             
             
      T1 Tim Wenmeekers Trainer I
      T2 Funs Marx Trainer U
      T3 Richard Lemmens Leider/COM U
      T4 Alexander Noels Grensrechter I
      T5      
             
        Trainen    
      ma 19.30u - 21.00u Bovenveld URM
      wo 19.30u - 21.00u Trainingsveld IVS
        Coördinator VTZ O19    
             
        Thuiswedstrijden najaar 2023  
        Aanvang 14.30u  
        Competitie indeling 3e klasse  
        Urmond 1e helft oneven
        IVS 2e helft  
    •     2x40min  
        Onder-17 2007-2008  
             
             
      1 Ruben Schepers De Ster  
      2 Mika van de Kamp De Ster  
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
      T1      
      T2      
      T3      
      T4      
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
    •   2x35min    
        Onder-15 2009  
             
             
      1 Tijn Esser     
      2 Marijn Koenen    
      3 Simon Lemmens    
      4 Dinesh Bogman    
      5 Lars Hoogstad    
      6 Jonathan Vossen    
      7 Ijaz Prins    
      8 Stijn Crijns    
      9 Ties Larik    
      10 Liam Pelzer    
      11 Tycho Storcken    
      12 Quin Langerak    
      13 Sem Heutmeekers    
      14 Dean Aandenroomer    
             
             
             
             
             
             
             
      T1 Ed Larik Trainer COM
      T2 Peter Quaedvlieg Trainer  
      T3 Hubert Crijns Trainer  
      T4      
      T5      
             
        Trainen    
      ma 19.00u - 20.30u Onderveld URM
      wo 19.00u - 20.30u Trainingsveld IVS
        Coördinator VTZ O15    
             
        Thuiswedstrijden najaar 2023  
        Aanvang 13.00u  
        Competitie indeling 3e Klasse  
        URMOND 1e helft  
        IVS 2e helft  
    •   2x35min    
        Onder-14 2010  
             
             
      1 Anwar Sheek    
      2 Abdulahi Sheek    
      3 Nicka Orie    
      4 Milan Stoffels    
      5 Noah Theuns    
      6 Liene Esser    
      7 Salma Karraz    
      8 Izzy Wijnen    
      9 Gwen Teeuwen    
      10 Mila Hes    
      11 Levi Mohren    
      12 Denzel Meens    
      13 Def Horrichs    
      14 Cas Thomsom    
      15 Izzy Wijnen             
      16 Bente Glaesmakers    
             
             
             
             
             
      T1 Camil Glaesmaekers Trainer COM
      T2 Bart Mohren Trainer  
      T3 Pascal Stoffels Leider/grensrechter
      T4 Pascal Meens Leider  
             
             
        Trainen    
      ma 18.45u - 20.00u Trainingsveld IVS
      wo 18.45u - 20.00u Bovenveld URM
        Coördinator VTZ O14    
             
        Thuiswedstrijden najaar 2023  
        Aanvang 11.00u  
        Competitie indeling 4e klasse  
        URMOND 1e helft  
        IVS 2e helft  
    •   2x30min    
        Onder-13 2011  
             
             
      1 Thijs Kisters    
      2 Tibbe Gulikers    
      3 Jesper Kreugel    
      4 Gilles Muijs    
      5 Siem van Mulken    
      6 Brent Delissen    
      7 Kaj Queis    
      8 Stan Demandt    
      9 Rowan Jessen    
      10 Fabian Rijken    
      11 Kiara Bouts    
      12 Bing Storcken    
      13 Luca Lacroix    
      14 Rayan Moumni    
      15 Storm van Ham    
             
             
             
             
             
             
      T1 Johan Kreugel Trainer  
      T2 Donny Gijsen Trainer  
      T3 Raymond Demandt ??? ass.  
      T4 … Storcken ??? ass.  
             
             
        Trainen    
      ma 18.45u - 20.00u Onderveld URM
      wo 18.45u - 20.00u Trainingsveld IVS
        Coördinator VTZ O13    
             
        Thuiswedstrijden najaar 2022  
        Aanvang 11.00u  
        Competitie indeling 3e Klasse  
        Urmond 1e helft oneven
        IVS 2e helft  
    • PUPILLEN

        Onder 12 2012  
        Spelvorm 8 tg 8    
            Club
      1 Twan Janssen    
      2 Quin Pikaart    
      3 Bram Arends    
      4 Nur-Aldin Djama    
      5 Floran Theuns    
      6 Tim Teeuwen    
      7 Sil Janssen    
      8 Mara Leenders    
      9 Fenne Stoffels    
      10 Mexx Pepels    
      11 Sam Roeffen    
      12 Senn Hacken    
             
             
             
             
             
      T1 Jel Voots    
      T2 Mike Coffa ???    
      T3 Raymond Pikaart    
      T4      
      T5      
             
        Trainen    
      ma 18.30u - 19.30u Trainingsveld IVS
      wo 18.30u - 19.45u Onderveld URM
             
        Coördinator VTZ O10    
             
        Thuiswedstrijden najaar 2022  
        Aanvang 11.00u  
        Competitie indeling 5e Klasse  
        IVS 1e helft  
        Urmond 2e helft  
    • PUPILLEN

        Onder 10 2014  
        Spelvorm 6 tg 6    
            Club
      1 Timo Spinder    
      2 Siem Eerens    
      3 Senn van Meel    
      4 Noah Pallada    
      5 Sam Janssen    
      6 Sen Noblesse    
      7 Len Horrichs    
      8 Liam Coffa    
      9 Levi Bovens    
             
             
             
             
             
             
             
             
             
      T1 Roel van Meel    
      T2 Pascal Spinder    
      T3 Yuri Pallada    
      T4 Yvonne Teeuwen    
      T5 Ellen Eerens    
             
        Trainen    
      ma 18.30u - 19.45u Trainingsv/oefenh. IVS
      wo 18.30u - 19.45u Onderveld URM
             
        Coördinator VTZ O10    
             
        Thuiswedstrijden najaar 2022  
        Aanvang  09.45u  
        Competitie indeling   3e klasse
        IVS 1e helft  
        Urmond 2e helft  
    • PUPILLEN

        Onder 9 2015  
        Spelvorm 6 tg 6    
            Club
      1 Bram Maassen    
      2 Riff Savelkoul    
      3 Noud Schepers    
      4 Siem Janssen    
      5 Jules Leenders    
      6 Dax Gulickers    
      7 Fedde Gulickers    
      8 Diem Heutmekers    
      9 Liss van de Wall    
      10 Travis Bours    
      11 Lasse Pikaart    
             
             
             
             
             
             
             
      T1 Robin van de Wall    
      T2 Gino Schepers    
      T3 Hulpouder    
      T4 Hulpouder    
             
             
        Trainen    
      ma 18.30u - 19.30u Bovenveld URM
      wo 18.30u - 19.30u Oefenhoek IVS
             
        Coördinator VTZ O9    
             
        Thuiswedstrijden voorjaar 2022  
        Aanvang 10.00u  
        Competitie indeling   4e kl
        Urmond 1e helft oneven
        IVS 2e helft  
    • PUPILLEN

        Onder 8/7 2016/2017  
        Spelvorm 4 tg 4    
            Club
      1 Len Beckers    
      2 Ezra Bouts    
      3 Milan Duijf    
      4 Jesse Haagmans    
      5 Livvy Janssen    
      6 Dano Meijer    
      7 Dain van Ree    
      8 Flo Delissen    
      9 James Houben    
      10 Loek Heijnders    
      11 Brenn Oberdorf    
      12 Sem Thijssen    
      13 Jax Smeets    
      14 Liam Janssen    
      15 Lorik Thaqi    
             
             
             
      T1 Robin van de Wall    
      T2 Gino Schepers    
      T3 Hulpouder    
      T4 Hulpouder    
             
             
        Trainen    
      ma 18.30u - 19.30u Bovenveld URM
      wo 18.30u - 19.30u Oefenhoek IVS
             
        Coördinator VTZ O9    
             
        Thuiswedstrijden voorjaar 2022  
        Aanvang 10.00u  
        Competitie indeling   4e kl
        Urmond 1e helft oneven
        IVS 2e helft  
    rfwbs-slide