/
    • Urmondia VE zondag speeldag man

    • Staf

      NaamRolFunctie
      Bosch, DaveTechnische stafTrainer/coach
      Hermans, MauriceOverige stafTeammanager
      Kempeners, RobinTechnische stafAssistent-trainer/coach
      Peerlings, RobOverige stafTeammanager
      Penners, DaniekOverige stafTeammanager
      Webers, RaymondOverige stafTeammanager

      Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

    • Trainingsschema

      Dag Tijd Veld Kleedkamer
    • Programma

      DatumWedstrijdAccommodatieDetails
      20 mei 14:30Urmondia 1 - RKUVC 1Sportpark Molenpark
      26 mei 14:30Woander Forest 1 - Urmondia 1Sportpark De Steenakker
    • Uitslagen

      DatumWedstrijdUitslagDetails
      12 meiNeerbeek RKVV 1 - Urmondia 14 - 0
    • Poulestanden Urmondia 1 ( 4e klasse C )

      PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
      1RKUVC 124156359342551
      2Neerbeek RKVV 124134740291143
      3VV Born 12412574238441
      4Amstenrade 124123943321139
      5Woander Forest 124123942321039
      6Roosteren 12412394841739
      7FC RIA 12411583731638
      8Sporting Sittard'13 124112114442235
      9Urmondia 124104104038234
      10IVS 12468103143-1226
      11VV Zwentibold 12474134446-225
      12HBC'09 12474134465-2125
      13SVM 12462163861-2320
      14S.V. Argo 12447133353-2019

      Poulestanden Urmondia 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 02 )

      PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
      1SV Geuldal 132109277
      2Urmondia 132018446
      3SV Zwart - Wit '19 1310229-73
      4DBSV 1301226-41
    • Team indeling

      NaamRolFunctie
      Cortenraad, NielsTeamspelerMiddenvelder
      Demandt, RoyTeamspelerVerdediger
      Greefkes, BasTeamspelerAanvaller
      Houtvast, JelleTeamspelerMiddenvelder
      Janssen, JuanitoTeamspelerKeeper
      Janssen, MattieTeamspelerVerdediger
      Marx, FunsTeamspelerAanvaller
      Penners, SemTeamspelerMiddenvelder
      Pisters, StefTeamspelerAanvaller
      Rademakers, KoenTeamspelerMiddenvelder
      Smeets, MaikelTeamspelerAanvaller
      Smeets, MikTeamspeler
      Smeets, PatrickTeamspelerMiddenvelder
      Stassen, FerryTeamspelerAanvaller
      Wal, Robin van deTeamspelerMiddenvelder
      Westbroek, JoepTeamspelerVerdediger
      Willems, GyanTeamspelerVerdediger
    • Wedstrijdverslagen

      Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
    • Countdown

      Volgende wedstrijd

      Competitie

      Urmondia 1

      VS

      RKUVC 1

      20 mei 202414:30 uur
      Sportpark Molenpark veld 2 - Bovenveld

      dag

      uur

      min

      sec
    • Stats

      Urmondia 1

      0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

      1,67

      gemiddeld aantal
      doelpunten voor per wedstrijd

      1,58

      gemiddeld aantal
      doelpunten tegen per wedstrijd

      1,42

      gemiddeld aantal
      punten per wedstrijd
    rfwbs-slide