/
    • Rabobank bestaat 125 jaar en om dat te vieren is er tijdelijk de Rabo Sportactie. Hiermee wil Rabobank jonge sporters van 10 t/m 20 jaar steunen met €125,- Rabo SportCadeau. Dit is een eenmalige bijdrage voor het sportlidmaatschap.

      De Rabo SportActie loopt van maandag 3 juni tot en met woensdag 31 juli 2024 en geldt voor zowel nieuwe klanten, als voor bestaande klanten die actief gebruik maken van hun betaalrekening bij Rabobank. Bekijk of je in aanmerking komt voor de Rabo Sportactie via de volgende link: Actievoorwaarden-Rabo-Sportactie.pdf (rabobank.com) Het Rabo SportCadeau vraag je vervolgens aan in de Rabo App of via Rabo Online Bankieren onder “Producten” > Rabo Sportactie.

      TIP

      Ga je een rekening openen als jongere, of heb je er al een, word dan ook meteen lid van de Rabobank, dat kan eenvoudige via de App (producten). Het is gratis en geeft geen verder verplichtingen, maar wel af en toe leuke voordelen. Zo kun je onze vereniging dan ook jaarlijks financieel ondersteunen door te stemmen bij de Rabo ClubSupport actie, die start weer in september van dit jaar.

      Voor meer informatie kijk op: https://www.rabobank.nl/particulieren/sportactie

    • Vijftal spelers te kort

       

      Het voetbalteam van SJO UBC (samenwerking jeugd Urmondia en IVS) komt een vijftal spelers te kort om met het team JO15 aan de competitie van de jaargang 24/25 deel te nemen.

       

      Ben je geboren in het jaar 2009 / 2010 en je wilt (weer) gaan voetballen aarzel dan niet en meld je aan bij onze jeugdcoördinator Robin van de Wal.  Tel. 0613076696 of via email: robin_vandewal@live.nl

    • Uitslagen

      Geen informatie

    • Programma

      Geen informatie

    • Periodestand

      PositieClubnaamTeamGWGLVLDoelsaldo
      1RoosterenRoosteren 16028
      2UrmondiaUrmondia 16026
      3RKUVCRKUVC 15217
      4Neerbeek RKVVNeerbeek RKVV 15124
      5Woander ForestWoander Forest 15037
      6VV BornVV Born 14132
      7FC RIAFC RIA 14045
      8AmstenradeAmstenrade 14043
      9IVSIVS 1314-3
      10HBC'09HBC'09 1314-8
      11Sporting Sittard'13Sporting Sittard'13 13051
      12SVMSVM 1206-11
      13VV ZwentiboldVV Zwentibold 1116-9
      14S.V. ArgoS.V. Argo 1116-12
    • Poulestand

      PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldo
      1RKUVC 126156523
      2Neerbeek RKVV 126144816
      3FC RIA 12613588
      4Woander Forest 126134911
      5Roosteren 12613499
      6VV Born 1261268-2
      7Sporting Sittard'13 126132117
      8Amstenrade 1261241010
      9Urmondia 126114112
      10HBC'09 1269413-17
      11VV Zwentibold 1268414-2
      12IVS 1266812-15
      13S.V. Argo 1265714-22
      14SVM 1266218-28
    rfwbs-slide